Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Na sulęcińskich kibiców, którzy chcą na żywo dopingować sportowców w ten weekend czekają mecze piłkarskie. Ciekawie powinno być na Stadionie Miejskim im. S. Ożoga w Sulęcinie. Siatkarska Olimpia o pierwsze punkty powalczy w Wałbrzychu.

Klasa Okręgowa:
Stal Sulęcin – Spartak Deszczno – sobota. godzina 16.00

Niezwykle ciekawy mecz zapowiada się na Stadionie Miejsim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie. Szósta w tabeli Stal podejmie czwartego Spartaka Deszczno – obie drużyny dzieli w tabeli tylko trzy punkty, Spartak w ostatnim spotkaniu wysoko wygrał z ostatnim Kosmosem 78 Rudnica, Stal na wyjeździe pokonała Łucznika Strzelce Krajeńskie

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

A-klasa:
Smogórzanka Smogóry – Orkan Długoszyn

Po pierwszym, historycznym zwycięstwie w A-klasie Orkan Długoszyn wyjeżdża do sąsiada z tabeli – Smogórzanki Smogóry. Co ciekawe – bilans bramkowy obu drużyn jest praktycznie identyczny, Orkan jest o jedną bramkę strzeloną nawet lepszy, jednak to Smogórzanka ma jedno zwycięstwo więcej na koncie. Będzie to przysłowiowy mecz o 6 pkt. Zwycięstwo Orkana pozwoli mu złapać kontakt ze stawką zespołów, które do końca będą walczyć o utrzymanie.

Znicz Trzemeszno – GKP Pszczew
Po laniu w Drzeńsku, jakie naszym zawodnikom sprawił Chrobry, Znicz Trzemeszno podejmie u siebie zespół GKP Pszczew, który w dotychczasowych kolejkach strzelił i stracił po 18 goli. Ewentualne zwycięstwo pozwoli Zniczowi poprawić swoją pozycję w tabeli.

B-klasa
Bosko Sulęcin – Błękitni II Lubno – sobota, godzina 16.00

Po pauzie w 5 kolejce Boscy nie zaznali smaku zwycięstwa od trzech spotkań. Zawsze schodzili z boiska pokonani. Szansa na przełamanie tej niezbyt dobrej serii już o godzinie 16.00 ich dzisiejszy rywal jest bezpośrednim sąsiadem w tabeli – także zdobył 9 punktów, a w ostatniej kolejce wysoko (3:7) uległ na swoim boisku ostatniej w tabeli Unii Lubiszyn-Tarnów dla której to były dopiero pierwsze punkty w sezonie.

I liga piłki siatkowej
Aqua Zdrój Wałbrzych – STS Olimpia Sulęcin, sobota – godzina 18.30

O pierwsze punkty w tym sezonie Olimpia spróbuje powalczyć w Wałbrzychu, czy nastąpi przełamanie i siatkarze sprawią prezent urodzinowy swojemu trenerowi oraz radość kibicom, którzy będą wspierać ich na miejscu, oraz w strefie kibica w Klubie u Bulka.

Marek Dębowski

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin