Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Runda jesienna rozgrywek piłkarskich dobiega do końca, jednak w ten weekend fani sportu znajdą jeszcze coś dla siebie.

I liga siatkówki: STS Olimpia Sulęcin – Norwid Częstochowa, sobota godz 17.00.
Ciężkie zadanie przed Olimpijczykami, mimo widocznej poprawy w grze nasz zespół nadal nie ugrał jeszcze żadnego punktu w I lidze i choć nie jest już ostatni w tabeli, to nadal potrzebuje punktów jak tlenu. Sobotni przeciwnik z 12 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli, a w ostatnim spotkaniu uległ we własnej hali Lechii Tomaszów Mazowiecki 0:3.

Klasa Okręgowa:
MKS Orzeł Międzyrzecz – MKS Stal Sulęcin – sobota, godz 13.00
Po wpadce w derbach z Toromą Torzym MKS Stal Sulęcin wybiera się na mecz, którego gospodarzem będzie Orzeł Międzyrzecz. Pojedynek, z powodu remontu międzyrzeckiej murawy odbędzie się na stadionie w Pszczewie. Stalowców czeka trudna przeprawa, gdyż Orzeł jest jedną z drużyn głośno mówiących o awansie do IV ligi i jednocześnie będącą jednym z faworytów do awansu.

Klasa A:
Orkan Długoszyn – Leśnik Lemierzyce 12 listopada, 14:00
Orkan w dotychczasowych spotkaniach uzbierał tylko 4 punkty, nie wpływa to dobrze na mobilizację zespołu. Jeżeli dodamy, że Orkan w A-klasie rywalizuje z budżetem na poziomie B-klasowym, to godne uznania jest, że podnosi rękawice i gra do końca mimo wyników takich jak ten przed tygodniem w Skwierzynie. Wynik spotkania z Leśnikiem wydaje się w tej sytuacji sprawą drugorzędną, aczkolwiek Orkan będzie chciał pokazać, że cały czas walczy. Przerwa zimowa da zawodnikom Orkana i działaczom chwilę oddechu i czas na opracowanie dobrego scenariusza na wiosnę.

As Pieski – Znicz Trzemeszno Lubuskie 11 listopada, 14:00
Mimo że Znicz Trzemeszno zalicza ostatnio serie wpadek i w lidze zajmuje miejsce drugie od końca, to w meczu z bezpośrednim sąsiadem w tabeli (AS – 13 miejsce) powinien zwyciężyć, jeżeli w spokoju chce przepracować przerwę w rozgrywkach. Wygrana pomogłaby także Orkanowi móc zbliżyć się do drużyn z Piesek na 1 punkt.

Marek Dębowski

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?