GBS Bank
GBS Bank
GBS Bank
GBS Bank
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek Klasy Okręgowej Stal Sulęcin w meczu sparingowym podjęła u siebie Spójnię Ośno Lubuskie. W ciężkich warunkach znacznie lepiej zaprezentowali się czwartoligowi rywale, którzy bez problemu dyktowali warunki w meczu ze Stalą.
Spójnia Ośno Lubuskie okres przygotowawczy ma znacznie bardziej intensywny od Stalowców, w ostatnim czasie zawodnicy z Ośna rozgrywają mecze sparingowe co 2-3 dni. Pozwala im to na znacznie lepsze zgranie się ze sobą niż w przypadku sulęcinian.
To właśnie różnica w zgraniu, szybkości rozgrywania piłki, oraz modyfikacji ustawienia dała Spójni znaczną przewagę. Czwartoligowcy kontrolowali sytuację i raz za razem punktowali Stalowców. Drobnym usprawiedliwieniem gospodarzy może być fakt, że do tego meczu przystąpili z jednym rezerwowym zawodnikiem z pola, jednak obiektywnie patrząc nie było to zbyt dobre spotkanie w wykonaniu Stalowców. Po części eksperymentalne ustawienie zespołu powodowało sporo nieporozumień, co skwapliwie wykorzystywał lepiej dysponowany rywal.

Stal Sulęcin – Spójnia Ośno Lubuskie 2:5 (0:2)

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Bramki dla Stali: Sobczyk, M. Siudak
Bramki dla Spójni: Kamil Hertel 2x, Mateusz Dura (k.), Henryk Kurdykowski, Maciej Łodyga

W poprzednich meczach sparingowych Stalowcy, podobnie jak przed rokiem potrafili zanotować dwucyfrowe wyniki: 11:3 z Juwenią Boczów i 12:1 z Leśnikiem Lemierzyce.
Stal wygrała także ze spadkowiczem z zielonogórskiej Klasy Okręgowej – Zjednoczonymi Lubrza 4:3.

Rozgrywki „Okręgówki” rozpoczynają się 12 sierpnia – Stal Sulęcin wyjedzie do Drezdenka, gdzie zmierzy się z tamtejszym Radowiakiem. Pierwszy mecz w Sulęcinie – podobnie jak w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu będzie pojedynkiem z Polonią Słubice, która w zeszłym sezonie zajęła 5 miejsce w rozgrywkach Klasy „O”.

Marek Dębowski

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin