Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Zawodami spławikowo – gruntowymi zakończyliśmy sezon wędkarski 2019r. Wędkarskie zmagania przeprowadzone zostały 06 października 2019r., na Jeziorze Rzepsko (Piaskowe), które znajduje się około 5 km od Rzepina, jadąc w kierunku Boczowa. W tym przepięknym jesiennym dniu do zawodów przystąpiło 25 uczestników (17 seniorów, 2 kobiety oraz 6 juniorów). Sportową rywalizację moczykije rozpoczęli o godz. 09:15, a zakończyli o godz. 13:15, juniorzy zakończyli zmagania o godz.12:15. Pogoda dopisała i rybka współpracowała z naszymi wędkarzami. W siatkach dominowała płoć, ukleja, krąp, sporadycznie leszcz oraz trafiły się pojedyncze karasie. Rybki po zważeniu powróciły w dobrym stanie do zbiornika wodnego.

W trakcie oczekiwania na końcowy werdykt sędziowski, gospodarze Koła Dawid Melanowicz i Mirosław Czewiuk przygotowali dla wszystkich uczestników przepyszny obiad, a na deser serwowali ciastka, gorącą kawę i herbatkę.

Z końcową klasyfikacją zawodów zapoznał startujących zawodników sędzia główny, Wiceprezes ds. Sportu Przemysław Struch i wspólnie z Sekretarzem Koła Jerzym Lasotą wręczyli pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Uchwałą Zarządu Głównego PZW z dnia 26.06.2019r.,

BRĄZOWĄ ODZNAKĘ PZW
ZA ZASŁUGI
WĘDKARSTWA POLSKIEGO
Otrzymali
PIOTR KLIMCZAK I DAWID MELANOWICZ

Serdecznie gratulujemy naszym kolegom wyróżnienia i życzymy dalszej owocnej pracy na rozwój Polskiego Związku Wędkarskiego.
BRAWO WY !!!

Klasyfikacja juniorów:

I miejsce – Mateusz Dziedzic – 3435 pkt.
II miejsce – Daria Dulik – 2135 pkt.
III miejsce – Gabriel Pelczarski – 1880 pkt.
IV miejsce – Mateusz Onichimowski – 1600 pkt.
V miejsce – Maja Klimczak – 1425 pkt.
VI miejsce – Patrycja Woźniak – 1200 pkt.

Klasyfikacja kobiet:

I miejsce – Halina Lasota – 2135 pkt.
II miejsce – Małgorzata Neubauer – 1485 pkt.

Klasyfikacja seniorów:

I miejsce – Bogdan Kułaczkowski – 6030 pkt.
II miejsce – Marcin Stefański – 5420 pkt.
III miejsce – Bartłomiej Szewczyk – 4710 pkt.
IV miejsce – Piotr Raniewicz – 4610 pkt.
V miejsce – Dawid Melanowicz – 4465 pkt.
IV miejsce – Piotr Klimczak – 4350 pkt.

Klasyfikacja zawodników po VII Turze Grand Prix Koła 2019

JUNIORZY:
1. Daria Dulik – 63 pkt.
2. Gabriel Pelczarski – 62 pkt.
3. Mateusz Dziedzic – 49 pkt.
4. Patrycja Woźniak – 49 pkt.
5. Mateusz Onichimowski – 39 pkt.
6. Maja Klimczak – 38 pkt.
7. Patryk Raniewicz – 31 pkt.
8. Ivan Markovets – 28 pkt.
9. Fabian Łapa – 24 pkt.
10. Krzysztof Rypina – 22 pkt.

KOBIETY:
1. Halina Lasota – 87 pkt.
2. Małgorzata Neubauer – 81 pkt.
3. Anna Kruzińska – 58 pkt.
4. Klaudia Kułaczkowska – 15 pkt.

SENIORZY:
1. Bogdan Kułaczkowski – 96 pkt.
2. Marcin Stefański – 77 pkt.
3. Piotr Klimczak – 76 pkt.
4. Bartłomiej Szewczyk – 58 pkt.
5. Jerzy Lasota – 53 pkt.
6. Jerzy Śmiecikowski – 47 pkt.
7. Piotr Raniewicz – 43 pkt.
8. Andrzej Raniewicz – 41 pkt.
9. Robert Godzina – 41 pkt
10. Marcin Ścieszka – 40 pkt.

Nadesłał Bogdan Kułaczkowski

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin