Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Mimo pauzy drugoligowych siatkarzy Olimpii Sulęcin w zeszły weekend w sportach zespołowych działo się wiele.

Wyśmienicie w starciu z Polonią Lipki Wielkie zaprezentowała się Stal Sulęcin. Do starcia z trzynastą w lidze Polonią żółto-niebiescy przystępowali w roli faworyta i wywiązali się z niej znakomicie. Głownie za sprawą doskonałej skuteczności strzeleckiej Rafała Kotwicy. Ten rutynowany napastnik był bowiem autorem trzech z czterech tego dnia bramek dla Stalowców.
Stal Sulęcin po dwóch bramkach Kotwicy prowadziła w Lipkach Wielkich do przerwy 2:0. Po zmianie stron, w 63 minucie na 3:0 podwyższył Bartek Michałek, a wynik ustalił, kompletując hat-tricka – Kotwica – zdobywając bramkę w 86 minucie z rzutu karnego.
Dzięki temu zwycięstwu Stalowcy, choć tracą 9 punktów do Czarnych Witnica zajmują samodzielnie pozycję wicelidera tabeli.

Klasa Okręgowa
Polonia Lipki Wielkie – Stal Sulęcin 0:4 (0:2)
Bramki: R. Kotwica x3, B. Michałek

W rozgrywkach A-klasy emocjonujące widowisko obejrzeli widzowie w Lubniewicach, gdzie tamtejsza Lubniewiczanka pokonała zespół Znicza Trzemeszno.
Kibice zgromadzeni na lubniewickim stadionie do przerwy zobaczyli trzy bramki – dwukrotnie dla gospodarzy gole zdobył Norbert Przybysz, a dla Znicza bramkę kontaktową – Łukasz Grzelczak.
3 minuty po przerwie stan meczu kolejną bramką wyrównał Grzelczak, a Znicz wyszedł na prowadzenie w 60 minucie dzięki trafieniu Pawła Dziadasa. Niestety już minutę później hat-tricka skompletował Przybysz, a w 65 minucie gospodarze odzyskali prowadzenie po trafieniu Krzysztofa Słońskiego.
Do końca spotkania wynik bramkowy nie uległ już zmianie, choć od 48 minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jakuba Biczyka.

Z dziesięcioma punktami Znicz zajmuje obecnie 10 miejsce w 11to zespołowej A-klasie.

KS Lubniewiczanka – Znicz Trzemeszno 4:3 (2:1).

W siatkówce tylko III liga

W rozgrywkach II ligi siatkówki Olimpia Sulęcin pauzowała – pierwotnie bowiem w ostatni weekend miała grać z OPP Powiat Kołobrzeski. Zespół ten jednak wycofał się tuż przed startem rozgrywek co spowodowało, że w 9cio zespołowej grupie I co kolejkę jedna z drużyn pauzuje.

Mimo przerwy Olimpia pozostała na fotelu lidera – wszystko za sprawą porażki Orła Międzyrzecz po tie-breaku w Wilczynie. Wynik zmieniał się tam jak w kalejdoskopie, jednak ostatecznie to wilczynianie, którzy do zera przegrali w Sulęcinie wyszli z tej bitwy zwycięsko, a tylko jeden punkt zdobyty przez Orła nie wystarczył, aby prześcignął on Olimpię w tabeli mimo większej liczby rozegranych spotkań.

Dobrze prezentują się także Juniorzy Olimpii, którzy oprócz rozgrywek młodzieżowych rywalizują także w III lidze lubuskiej.
W drugim swoim spotkaniu ponownie wygrali 3:0 – tym razem z KS Atak Gorzów Wlkp – w setach odpowiednio do 18, 16 oraz 17. Kolejne spotkanie w III lidze Olimpijczycy rozegrają 10 listopada gdy wybiorą się do Gubina na pojedynek z wiceliderem ligowej tabeli.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin