Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Spotkanie PSP Sulęcin z drużyną Maszoński Logistic kończyło drugą serię spotkań. Znacznie lepiej, szczególnie w dwóch ostatnich partiach zaprezentowali się Strażacy i to oni zgarnęli trzy punkty.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Maszoński Logistic, którzy dzięki dokładnym rozegraniom Piotra Biernackiego i skutecznym atakom Bohuszki i Kierzkowskiego szybko wyszli na trzy-czteropunktowe prowadzenie. Dzięki uważnej grze w obronie kontrolowali oni przebieg sytuacji. Strażacy natomiast, mimo ambitnej postawy nie byli w stanie w tej partii zagrozić dobrze grającej drużynie Maszoński Logistic. Jak w meczu z Albatrosami skutecznymi atakami popisywał się Leśniak, natomiast kilka indywidualnych błędów w wykonaniu strażaków zaprzepaściło szansę na wygranie premierowej partii spotkania.

Najwięcej emocji w tym spotkaniu przyniósł drugi set. Strażacy – bogatsi o doświadczenia meczu z Albatrosami, gdzie jeszcze wyraźniej przegrali pierwszego seta, na drugą partię wyszli niezwykle skoncentrowani. Pierwsza część tej odsłony to dwupunktowe prowadzenie strażaków, doprowadzenie do remisu przez zespół Maszoński Logistic, natomiast z czasem strażacy zdołali
wyjść na prowadzenie 17:12. Fragment dobrej gry drużyny Maszoński Logistic w zagrywce, bloku i kontrze zaowocował wyjściem na prowadzenie 19:17 w jednym ustawieniu, jednak strażacy ponownie zerwali się do walki i ostatecznie, po walce punkt za punkt zdołali tego seta wygrać na przewagi 26:24.

Wygrana partia mocno podbudowała zawodników w czerwonych strojach, natomiast w zespole Maszoński Logistic pojawiło się sporo niedokładności. Strażacy trzeciego seta rozpoczęli od prowadzenia 4:1 i z czasem tylko powiększali swoją przewagę. Wydatnie im w tym pomagali zawodnicy Maszoński Logistic, którzy w tej odsłonie mieli problemy praktycznie w każdym elemencie gry, strażacy natomiast grali pewnie, spokojnie i na luzie. W takich okolicznościach wygrali tego seta z dziewięciopunktową przewagą.

Czwarta partia rozpoczęła się od wymuszonej zmiany w drużynie Maszoński Logistic, gdyż boisko musiał opuścić piszący te słowa. Z tego powodu na boisku pojawił się Maciej Kubiak, a na rozegranie został przesunięty Mateusz Oleksak. Zmiany niestety nie wpłynęły zbytnio na przebieg spotkania, choć siedzący przez trzy sety na ławce Maciej Kubiak pokazał się z dobrej strony,
a strażacy dopiero za czwartym razem odczytali jego intencje w ataku. Ta partia, podobnie jak trzecia, to prowadzenie strażaków od początku do końca, ze stopniowym powiększaniem tego prowadzenia, które ostatecznie – dzięki asowi serwisowemu przy piłce meczowej sięgnęło dziesięciu punktów.

PSP Sulęcin – Maszoński Logistic 3:1 (20:25, 26:24, 25:16, 25:15)
PSP Sulęcin: Sobczak, Gąsiorek, Dziadas, Meller(k), Leśniak, Lukoszek, Konopko
Maszoński Logistic: Kierzkowski, Kubiak, Oleksak, Dębowski (k), Mielcarek, Bohuszko, Biernacki

Aktualna tabela:
1. Gimnazjum Sulęcin 6
2. Albatrosy 5
3. Sulecin24.pl 3
4. PSP Sulęcin 3
5. Raptory 1
6. Maszoński Logistic 0

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin