Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Z powodu wprowadzenia „narodowej kwarantanny” 29. Finał WOŚP został przesunięty na dzień 31 stycznia. W tegorocznej akcji zebrano już ponad 6 milionów złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ze względu na panującą pandemię działania WOŚP w tym roku organizowane są on-line. W jaki sposób przyłączyć się do akcji? Przede wszystkim wpłacając darowizny. Pomóc można np. przelewem na konto 29. Finału (nr konta: 18 1140 1010 0000 5244 4400 1129; tytuł przelewu: Darowizna – 29. Finał WOŚP), SMS-em o treści SERCE na numer 75 565 (numer będzie aktywny do 15 lutego 2021; koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 6,15 PLN z VAT) lub wpłatą do eSkarbonki sulęcińskiego Sztabu WOŚP, która znajduje się pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/vtxnv7. W organizację Sulęcińskiego Finału WOŚP można także włączyć się przekazując przedmioty do loterii fantowej oraz licytacji on-line. Oferowane przedmioty należy przynosić do siedziby Sulęcińskiego Ośrodka Kultury (ul. Moniuszki 1, Sulęcin) do dnia 20.01.2021 godz. 16:00.

W tym roku licytacje odbywać się będą online przez platformę Allegro, która wspiera 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby znaleźć fanty ze sztabu z Sulęcina należy obserwować facebookową grupę LICYTACJE – Sulęcin WOŚP 2021 (link do grupy: https://www.facebook.com/groups/wosp2021sulecin) oraz informacje podawane przez Sulęciński Ośrodek Kultury, bowiem na dniach zamieszczą linki do poszczególnych fantów umieszczonych na portalu aukcyjnym Allegro.
Aktualnie na licytację przekazane zostały:
– podarowana przez STS Olimpię Sulęcin piłka z podpisami zawodników,
– maskotki ręcznie wykonane przez Annę Kicińską,
– Kalendarz 2021 Polską jest Kobietą,
– voucher na sesję zdjęciową z Krzysztofem Nesterowiczem,
– orkiestrowe gadżety (koszulki, torby, magnesy, breloki itp.).

Warto bacznie obserwować działania sulęcińskiego sztabu, ponieważ wciąż mogą pojawić się nowe, interesujące przedmioty do wylicytowania.

EW

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie