Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Przed nami kolejna edycja akcji „Raj Paczka”, organizowanej co roku przez sulęcinianki: Katarzynę Rajfur oraz Sandrę Gruntowską. Akcja polega na zbiórce żywności, napojów, środków czystości, chemii kosmetycznej, ubrań, zabawek, przyborów szkolnych, rzeczników, pościeli, koców i innych niezbędnych tekstyliów domowych.

Każdy, kto chce wesprzeć świąteczną zbiórkę, może oddać najpotrzebniejsze rzeczy z listy pod adresem: Dudka 15 w Sulęcinie (salon Raj Beauty) lub w sklepach Gama (w tym celu dzięki uprzejmości właścicieli sklepów zainstalowano oznakowane koszyki).

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

W drugiej połowie grudnia Sandra oraz Katarzyna, a także chętni wolontariusze będą kompletować świąteczne paczki i rozwozić je osobiście do potrzebujących mieszkańców powiatu sulęcińskiego. Lista osób, które w sposób szczególny potrzebują naszej pomocy może ulec zmianie do dnia 10 grudnia. Swoje kandydatury można zgłaszać Sandrze oraz Katarzynie osobiście lub telefonicznie.

Jeżeli znacie osobę, rodzinę, która waszym zdaniem powinna otrzymać taką paczkę, piszcie do dziewczyn, a po odpowiednim zweryfikowaniu informacji paczka będzie dostarczona.

Podajemy numery kontaktowe organizatorów akcji „Raj Paczka”:
Sandra tel. 535 881 014
Kasia tel. 507124443

Zapytaliśmy Sandry Gruntowskiej o swoje odczucia związane z akcją. Co ją motywuje, co sprawia jej największą radość.

Motywuje nas najbardziej uśmiech i radość osób, które zaskakujemy swoim przybyciem z paczkami. Robimy to głównie dla osób starszych oraz dla rodzin wielodzietnych, które nie zawsze maja możliwość spełnić marzenia najmłodszych członków rodziny. Istotne jest to, że jesteśmy tak naprawdę łacznikami między tymi, którzy niosą pomoc, a tymi, którym pomagamy. Podziękować należy wszystkim tym, którzy nas wspierają. W tym roku swoja pomoc również kieruję do ośrodka socjoterapeutycznego, gdzie pomagam na co dzień.

Katarzyna Nowak

4 odpowiedzi na ten artykuł
  • Proponuję, aby w ramach równości i demokracji stworzyl Pan swoją HEJT paczkę!
   Pozdrawiam pomysłodawca i główny organizator Raj Paczki Katarzyna RAJfur

 1. To piękna inicjatywa i wspaniale, że w naszym mieście są takie osoby, które prowadzą takie akcje.
  Sulęcin to miasto ludzi zdolnych, utalentowanych i pracowitych .

 2. Kasia niewazne co mowia wazne zeby mowili ale ciesze sie ze w ramach R i D uzywasz polskobrzmiacego HEJT a nie jakiegos tam lewacko-angielskiego HATE
  PS Pozdrowienia dla p.Gruntowskiej

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin