Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

Dobiegła końca IV edycja Rock and Beer Fest! Dwa dni festiwalu, pięć świetnych koncertów, Piwna Rewolucja z Browarem Moczybroda, a do tego wiele ciepłych słów od uczestników imprezy, a także od wykonawców… To wszystko wciągnęło nas w wir emocji i ekscytacji, i sprawiło, że tę edycję zapamiętamy na bardzo, bardzo długo…

Weekendowe granie rozpoczęlimy w piątek – w Klubie u Bulka wystąpiła formacja Progressive JJ – lubuskie granie porwało publiczność, a wieczór wzbogaciła prawdziwa piwna uczta z Browarem Moczybroda.

Sobotnie granie odbyło się w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, natomiast w przyległej Sali Wystawowej urządzony został „ogródek piwny”, czyli kącik dla amatorów piwa, w którym mogliśmy skorzystać z oferty beer geek’ów z Poznania i skosztować ponad stu gatunków piwa. Ściany Sali Wystawowej jednocześnie ozdabiały pięknie oprawione fotografie autorstwa Krzysztofa Nesterowicza. Za catering odpowiadała niezawodna Restauracja Mak z Rzepina, dziękujemy!

Na scenie 8 lutego zaprezentowały się 4 zespoły: A l i v e., J.A.D, Wiewiórka na Drzewie oraz Łydka Grubasa!

Festiwal był dla Sulęcińskiego Ośrodka Kultury ogromnym sukcesem. Wspaniała publiczność (nie tylko z Sulęcina, ale i z miejscowości oddalonych od województwa lubuskiego o kilkadziesiąt, ale i kilkaset kilometrów!) bawiła się wyśmienicie. Wszystkie zespoły na scenie dały z siebie 100% – zagrały cudowne koncerty, które zapewne zostaną w naszej pamięci na długo…

Jako organizatorom tego corocznego już przedsięwzięcia wypada nam przede wszystkim podziękować – uczestnikom festiwalu, artystom, mediom, ochronie… Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok, na piątej edycji Rock and Beer Fest w Sulęcinie!

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie