Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Karatecy z Sulęcina zadbali o aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia. Zawodnicy sulęcińskiej Sekcji Karate Kyokushinkai pod wodzą Karola Buksztynowicza zorganizowali już czwartą edycję imprezy o nazwie „Dzień dziecka – Pokoleniowo – Na sportowo”. Uczestnicy zebrali się na Placu Czarnieckiego, by następnie wyruszyć w kierunku Jeziora Ostrowskiego, gdzie sensei Buksztynowicz zadbał o atrakcje związane ze wspomnianą, japońską sztuką walki.

Spod Fontanny Dobrosąsiedztwa, uczestnicy przemieszczali się grupami nad Jezioro Ostrowskie zarówno pieszo, jak i na rowerach. Po dotarciu na miejsce, zgromadzeni mieli okazję udziału w warsztatach instruktażowych tzw. pierwszego kroku z podziałem na określone grupy wiekowe.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

To jednak nie wszystkie rozrywki czekające na sympatyków karate. Amatorzy tej dyscypliny sportowej uczestniczyli także w pokazowym treningu karate prowadzonym pod okiem Karola, szlifując i rozwijając przy tym swoje umiejętności. Najbardziej interesującym punktem spotkania okazał się spektakularny pokaz umiejętności przeprowadzony… w samym Jeziorze Ostrowskim.

Następnie przyszła pora na kolejne aktywności fizyczne oraz inne zabawy na świeżym powietrzu. Kolejnym i ostatnim punktem spotkania było – tradycyjne dla tego typu imprez – wspólne ognisko, poprzedzone wykonywaniem pamiątkowych zdjęć.

Maciej Zacharczuk

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin