ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Pandemia i mróz nie przeszkodziły Sulęcinianom w kwestowaniu. 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulęcinie skutkował kolejnym pobiciem rekordu. Zebrano ponad 70 tysięcy złotych, a to jeszcze nie jest ostateczna suma.

Padły rekordowe sumy
Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sulęcińskim sztabie padła rekordowa suma zebranych pieniędzy. W tym roku wolontariusze z Sulęcina zebrali 70 503,33 zł. Nie jest to jednak ostateczna kwota, ponieważ nadal trwają aukcje w serwisie Allegro. W sumie jeszcze 8 licytacji zostało nierozstrzygniętych i dopiero po ich zakończeniu poznamy końcową sumę, którą udało się zebrać w tym roku. 29. Finał WOŚP kwestował tym razem dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

8 otwartych licytacji
Sulęciński sztab WOŚP prowadzi jeszcze kilka aukcji za pośrednictwem Allegro. Ceny licytacji zaczynają się już od 29 zł. Najdroższy możliwy do wylicytowania fant wystawiony jest za 1000 zł. Licytować można do 14 lutego pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/SztabSulecin. Do wylicytowania są:
– kubek i płyta zespołu OHO!Koko,
– katalogi monet i banknotów polskich,
– voucher na obiad dla 4 osób,
– voucher „smakosz pierogów”,
– koszulki i kalendarz Ferrari,
– voucher do pizzeri,
– voucher na materac,
– adaptacja gotowego projektu domu jednorodzinnego.

Atrakcje i obchody 29. Finału WOŚP
Tegoroczny Finał WOŚP odbywał się w nieco innej formie. Wigilię finału poprzedzał J&J Day Online, podczas którego na transmisji internetowej można było licytować fanty oraz posłuchać koncertu Kufajki Rencisty, MAW2020, 5 RANO i Trupięgów. Padła tam też rekordowa kwota za spontanicznie zorganizowaną licytację morsowania z Łyczkiem, wokalistą 5 RANO. W niedzielę Sulęciński Ośrodek Kultury zorganizował wiele atrakcji: zabawy i gry, napoje i słodkości w kawiarence orkiestrowej, pokaz tańca hinduskiego, fire show, a także występy na żywo. Śpiewały solistki Studia Piosenki SOK i koncertowali harcerze z 3 Drużyny Starszoharcerskiej „Red One” im. Cichociemnych. Podczas świętowania dobrze znany duet J&J poprowadził kolejne licytacje.

JP

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie