Z tarczą ze swoich wyjazdów wróciły zespoły Stali i Bosko, na tarczy Znicz Trzemeszno, a na pierwsze punkty nadal czeka Orkan Długoszyn.

Klasa Okręgowa:
Meprozet Stare Kurowo – Stal Sulęcin 0:2 (0:1)
Drugie zwycięstwo z rzędu Stalowców. Po wygranej na własnym terenie z GKS Bledzew nasi zawodnicy tym razem w Starym Kurowie pokonali graczy Meprozetu 2:0. Obie drużyny prezentowały wyrównany poziom, choć z czasem zarysowywała się lekka przewaga Stali. Zaowocowała ona dwoma bramkami – w pierwszej połowie bramkę zdobył Jakub Sobczyk, zaś w drugiej Norbert Przybysz. Dzięki tej wygranej Stalowcy awansowali na piątą pozycję w tabeli Klasy Okręgowej.

A-klasa:
SKP Słubice – Znicz Trzemeszno 4:1.
Do tego spotkania obie drużyny przystępowały z takim samym bilansem – dwie wygrane i dwie przegrane. W bezpośrednim pojedynku znacząco lepsi okazali się zawodnicy SKP, którzy zdobyli cztery bramki, tracąc tylko jedną. Mimo że spotkanie dobrze zaczęli zawodnicy z Trzemeszna – obejmując prowadzenie już w 17 minucie, potem jednak strzelali tylko zawodnicy ze Słubic. Co ciekawe gospodarze od 80 minuty grali w dziesiątkę, a zdołali w tym czasie zdobyć dwa gole ustalając wynik spotkania na 4:1

Orkan Długoszyn – Celuloza Kostrzyn 1:6
Kolejna wysoka przegrana Orkana, który z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę A-klasy. Tym razem lepsza od Orkana okazała się Celuloza Kostrzyn nad Odrą, która strzeliła gospodarzom aż sześć goli tracąc tylko jednego. Trzy bramki dla Celulozy wpadły w pierwszej połowie, trzy w drugiej. Orkan honorowym trafieniem odpowiedział dopiero na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

B-klasa:
Warta Kołczyn – PAP Bosko Sulęcin 4:7 (4:4)
Bramki dla Bosko: Miętkiewicz Artur, Szydłowski Adrian, Lipski Marek, Lipski Tomasz, Chmieliński Kamil, Aniszkiewicz Damian, Eliasz Kowalew.
Po zwycięstwie w Kołczynie Bosko Sulęcin awansowało na trzecią pozycję w tabeli B-klasy. Już w pierwszej połowie padło 8 bramek, a obie drużyny podzieliły się zdobyczą po połowie. W drugiej odsłonie do bramki trafiała tylko Parafialna Akademia Piłkarska. Na uwagę zasługuje fakt, że strzelcem każdej z bramek dla „Boskich” był inny zawodnik.