Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca ESA TRUCKS Świecko
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Już po raz szósty w ten świąteczny czas ruszyła Raj Paczka, której inicjatorką Katarzyna Rajfur. Celem przedsięwzięcia jest umilić świąteczny czas i wesprzeć te rodziny z powiatu sulęcińskiego, które najbardziej tego potrzebują. Rodziny potrzebujące można było zgłaszać telefonicznie do pani Kasi już od początku grudnia.

W sklepach zostały postawione kosze na produkty spożywcze i chemię, czyli to co każdej rodzinie może przydać się na święta. 18 grudnia odbyło się wielkie pakowanie zebranych darów, a 19 grudnia już od samego rana grupa wolontariuszy i harcerzy z Hufca Sulęcin ZHP pod czujnym okiem pani Katarzyny Rajfur podjęła się dostarczenia paczek do potrzebujących rodzin.

W tym roku Raj Paczka wsparła też rodziny ze Smogór, które straciły swój dobytek podczas pożaru. Jaka radość się w sercu rozlewa gdy możesz choć trochę pokolorować w ten świąteczny czas  życie wielu rodzin. Największym prezentem zaś dla wolontariuszy jest uśmiech na twarzach i wypowiedziane ze wzruszeniem słowo DZIĘKUJĘ.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, harcerzom, którzy przyczynili się do realizacji przedsięwzięcia. Dzięki Wam świat stał się choć odrobinę lepszy.

K.P.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie