Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Znana lokalnej społeczności z organizowania akcji charytatywnych Pani Katarzyna Rajfur wyszła z inicjatywą kolejnej akcji. Po sukcesie Raj Paczki oraz Raj Zająca przyszedł czas na Raj Światełko.

Ideą Raj Światełka jest zbiórka zniczy, wkładów i świeczek – wszystkiego, co potrzebne jest, aby na Dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada, zapalić światełko na opuszczonych grobach – zarówno w Sulęcinie, jak i w okolicach.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Organizatorom zależy na tym, aby w szczególny sposób uczcić pamięć osób, których nie ma już wśród nas, a z wielu przyczyn nikt nie pochyli się nad ich grobami. Do akcji dołączyła się niezastąpiona Pani Sandra Gruntowska oraz sulęcińscy harcerze – 3 Drużyna Starszoharcerska RED ONE im. Cichociemnych.

Skrzynki na znicze, wkłady oraz świeczki pojawią się w kwiaciarniach przy cmentarzu oraz w punktach sprzedaży zniczy – na ulicy Poznańskiej w Sulęcinie, a także w gabinecie kosmetycznym Pani Kasi – Raj Beauty przy ul. Dudka 15.

Katarzyna Nowak
fot. Katarzyna Rajfur

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin