Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Waszym zdaniem

Python jest jednym z najpopularniejszych języków, używanych przez programistów na całym świecie. Wyróżnia go prostota i intuicyjność obsługi, dlatego znalazł on zastosowanie chociażby w procesach automatyzacji czy projektowaniu stron internetowych. Oznacza to także, że branża IT wciąż potrzebuje Python developerów. Gdzie szukać pracy na tym stanowisku i ile wynosi mediana zarobków tego typu specjalistów? Przekonajmy się!

Praca dla programistów Python – gdzie jej szukać?
Obecnie na rynku pracy wciąż pojawiają się nowe oferty dla programistów, znających język Python. Jak znaleźć ciekawe propozycje zatrudnienia? Wiele wartościowych ogłoszeń o pracę w IT pojawia się na branżowych portalach z ogłoszeniami o pracę. Szybki przegląd wolnych stanowisk Python developerów można również zrobić na portalach ogłoszeniowych ogólnopolskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki aplikacji i wybrać odpowiednie opcje: lokalizację, widełki zarobkowe, formę zatrudnienia oraz tryb pracy.
Przejrzyj oferty pracy w IT i pracuj jako Python developer już dziś!
Cennym źródłem informacji na temat aktualnych rekrutacji Python develeperów są także social media oraz strony pracodawców. Wiele marek właśnie na swojej stronie ma specjalną zakładkę rekrutacja i tam informuje o poszukiwanych pracownikach. Zdarza się także, że pracodawcy umieszczają link do swojego ogłoszenia na swoim profilu w social mediach. Zatem dobrym pomysłem jest obserwacja danego profilu, aby wiedzieć, kiedy ruszyła rekrutacja.

Bezpośrednie poszukiwanie pracy
Osoby, mające doświadczenie i bogate portfolio projektowe w zakresie Python development, często poszukują pracy bezpośrednio w firmie lub za pośrednictwem znajomych. Bardzo często tacy specjaliści korzystają z systemu poleceń, które oferuje dany brand lub kontaktują się bezpośrednio z firmą, z którą chcieliby nawiązać współpracę, aby dopytać czy kogoś nie szukają.
Jak szybko nawiązać wartościowe kontakty z rekrutującymi firmami branży IT? W tym celu warto też wziąć udział w targach pracy online lub offline. Jest to kilkudniowy event, podczas którego warto umówić się na spotkania z przedstawicielami różnych firm. Targi są również okazją, by poznać różne, branżowe trendy oraz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych obecnie rekrutacji.

Ile zarabia Python developer?
Zarobki Python developerów zarówno w Polsce, jak i poza granicami, już od lat utrzymują się na wysokim poziomie. Najlepiej zarabiającą grupę specjalistów tego typu tworzą seniorzy z doświadczeniem minimum 5-letnim. Takie osoby mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości od 20 000 zł do 30 000 zł brutto w ramach kontraktów B2B. Python developerzy, pracujący w systemie godzinowym, otrzymują średnio od 130 zł do 160 zł brutto za roboczogodzinę pracy.
Pracuj.pl: Twoje źródło informacji o wolnych stanowiskach w IT
Początkujący Python developerzy zarabiają od 5 000 zł do 10 000 zł brutto miesięcznie. Do podanych kwot należy również doliczyć premie uznaniowe, nagrody i dofinansowania. Ostateczna kwota wynagrodzenia zależy oczywiście m.in. od wielkości firmy, specyfiki wykonywanych zleceń, ilości godzin pracy w tygodniu i doświadczenia kandydata.

Podsumowanie
Praca na stanowisku Python developera daje wiele perspektyw rozwoju i dobrych zarobków. Oferty etatów i kontaktów B2B dla specjalistów tego typu dostępne są m.in. na portalach ogłoszeniowych i w social mediach. Warto też korzystać z możliwości udziału w targach pracy IT i samodzielnie aplikować do wybranych pracodawców.

Przeczytaj także: https://blog.theprotocol.it/artykul/ai-ze-stocka-shutterstock-uruchamia-wlasne-narzedzie-do-generowania-obrazow

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS