Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Już 29. stycznia 2023 r. 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło 31. Finału to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Celem przyszłorocznej Letniej Zadymy w Środku Zimy będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie.

Osoby pełnoletnie chętne do zaangażowania się w działania sulęcińskiego finału WOŚP w dniu 29. stycznia 2023 r. jako wolontariusze mogą zgłaszać się za pomocą strony https://www.iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnienie formularza wybierając sztab: #3768 Sulęciński Ośrodek Kultury. W imieniu osób niepełnoletnich rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun prawny. Bardzo ważne jest zapoznanie się z regulaminem dla wolontariusza.

Na zgłoszenia wolontariuszy czekamy maksymalnie do końca grudnia 2022 r. Jeżeli chcesz, aby w Twojej firmie znalazła się skarbona stacjonarna, możesz zarejestrować się na stronie https://www.iwolontariusz.wosp.org.pl i zgłosić swoją firmę do sulęcińskiego sztabu.

UWAGA!
O decyzji Sztabu zostaniesz poinformowany mailowo lub w zakładce „Wiadomości” na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS