SWWS
SWWS
SWWS
SWWS
Praca steinpol
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca Christianapol meble Sulęcin

Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE 2020.

Sulęciński Ośrodek Kultury – organizator festiwalu WAKE UP & LIVE – Music Festival, Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK zapraszają na finał Przeglądu Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem Lubuskie Dobrze Rockuje.

Gdzie? Letnia Scena Klubu u Bulka i Radia SOK – stary kort tenisowy
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
Kiedy? 28.08.2020 r.
Bramki: godz. 18:00
Koncerty: godz. 18.30
Wstęp: Szczegóły niebawem

Jak gramy?
18:30 Dyfër
19:15 Meteroids
20:00 Gra Sów
20:45 Jugosławia
21:30 I-REY

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.
Materiał będzie transmitowany na żywo i pojawi się w naszych mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube, ponadto będzie dostępny dla Was przez cały czas – będziecie mogli odtwarzać go kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę 😉 Realizacja: HTS Słubice

Zapraszamy na muzyczną ucztę! Na Letniej Scenie Klubu u Bulka i Radia SOK zagrają dla Was: Dyfer, Meteroids, Gra Sów, Jugosławia oraz I-Rey!

Już teraz możemy zaprosić także na koncert Kufajki Rencisty, który odbędzie się dzień później! 29 sierpnia wspólnie pożegnamy wakacje.

Dyfër młody zespół pochodzący z Trzciela, założony 26 lipca 2014 roku. Grają muzykę z gatunku trash i heavy metal.
Członkowie zespołu:
Perkusja – Kacper Jabłoński
Gitara – Łukasz Łubkowski
Gitara, voc. – Kamil Jabłoński
Bass, voc. Aleksander Gulczyński

Meteroids to młody zespół pochodzący z Zielonej Góry założony na przełomie 2017/2018 roku, tworzący swoje autorskie utwory w gatunku hard rock/metal.
W jego skład wchodzą: Hubert Sozański, Filip Sanowski, Jan Domagała, Jakub Mroczek, Leon Ochocki.

Gra Sów to zespół założony w drugiej połowie roku 2017. Muzycy pochodzą z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Poznania. Grają muzykę określaną jako brit pop. W lutym 2020 wydali swój pierwszy album „Wolne Tańce”.
Skład:
Kamil Meler – wokal / gitary
Marta Wołczecka – gitara elektryczna
Tomasz Dopierała – gitara basowa
Max Wolff – perkusja

Jugosławia to zespół założony w Zielonej Górze, który swoją historię tworzy aż od 1992 roku. Zespół powstał pod wypływem ruchu punk, pod wpływem fascynacji takimi zespołami jak: „Dead Kennedy`s”, „The Clash”, „Sex Pistols” i „Dezerter”. Mają na koncie kilka krążków oraz album koncertowy.
Skład:
Bełcyk – voc.,git.
Dyzma – bass
Sanczis – drums
Pinio – git

Zespół I-REY ze Wschowy istnieje od początku 2013 r. Jego nazwa wywodzi się z jamajskiego slangu (synonimów słów alright, good, okay) jest odzwierciedleniem pozytywnej energii, jaką formacja chce przekazać w swoich utworach. Klimat, jaki tworzą przenosi słuchaczy na słoneczne plaże Jamajki, pełne radości życia i charakterystycznego pulsu.
Skład:
Michał Kokociński – wokal
Dorota Lasyk – instrumenty perkusyjne
Dominik Olejniczak – instrumenty klawiszowe
Bartosz Krzywulski – gitara
Sebastian Zjawiński – gitara
Tomasz Sosiński -bas
Patryk Gortych – trąbka
gościnnie – Błażej Krawczyk saksofon

Regulamin Przeglądu Zespołów
WAKE UP & LIVE/LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE
1. Organizatorem konkursu jest Sulęciński Ośrodek Kultury, organizator festiwalu Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK.
2. Przegląd zespołów przebiega w następujących etapach:
Etap I – Eliminacje na podstawie zgłoszenia:
a) Wybór zespołów na podstawie przesłuchań nadesłanych materiałów ;
b) Głosowanie w ankiecie, w której znajdą się wszystkie zgłoszone zespoły – zapewnione miejsce w drugim etapie przeglądu dla zespołu, który zbierze najwięcej głosów w ankiecie ogłoszonej na Facebooku;
Do drugiego etapu przechodzi 5 zespołów (w tym jeden zespół wybrany w ankiecie na FB).
Uwaga! Nie pobieramy opłat wpisowych za zgłoszenie się do eliminacji.
Etap II – Koncert konkursowy uczestników wyłonionych w drodze eliminacji. Podczas koncertu wyłoniony zostanie zwycięzca, który zagra podczas Wake Up & Live 2021.
1. Kalendarium konkursu:
Ogłoszenie konkursu: 24.02.2020.
Etap I
Do 8.03.2020, godz. 23:59 – termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa.
13.03.2020, godz. 13:00 – opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do II etapu, podczas audycji w Radio SOK.
Etap II
28.08.2020 – koncert konkursowy pięciu zespołów – wyłonienie zwycięzcy, który zagra na Wake Up & Live 2021.
2. Warunki uczestnictwa oraz sposób zgłoszenia
a) Do przeglądu mogą zgłaszać się zespoły tylko i wyłącznie z terenu województwa lubuskiego. Zgłaszane zespoły mogą (ale nie muszą) posiadać dorobek muzyczny w postaci wydanych płyt – własnym sumptem lub przez wytwórnie muzyczne. By zgłosić swój udział w eliminacjach, należy wysłać zdjęcie, opis zespołu (w tym personalia członków zespołu, dane kontaktowe, ewentualnie logo), trzy utwory (linki do źródła muzyki w internecie lub załącznik z muzyką w formacie mp3 ) oraz rider techniczny.
Link do zgłoszenia:https://docs.google.com/forms/d/1GpqdkdxLQ95b4t1h7_-NHyOp4HlkqtXvTbQsyJWGns8/edit?ts=5e4bb246
Osoba kontaktowa: Jacek Hardyk, tel. 95 755 24 77
Uwaga: Jakość techniczna rejestracji nadesłanego utworu nie przesądza o powodzeniu w konkursie, a jedynie ułatwia pracę jurorom I etapu.
b) Konkurs skierowany jest do grup muzycznych wykonujących szeroko pojętą muzykę rockową.
3. Obowiązki uczestnika:
a) Wykonawca – uczestnik, który nadesłał zgłoszenie do I etapu eliminacji ma obowiązek poinformowania o powyższym na swojej stronie internetowej (profilu FB) z użyciem grafiki Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje i Radio SOK oraz wymagane jest oznaczenie tych trzech profili.
b) Finaliści I etapu są zobowiązani do potwierdzenia obecności podczas II etapu najdalej 7 dni po ogłoszeniu wyników etapu I oraz obligują się zagrać koncert konkursowy mając do dyspozycji 30-minutowy czas na scenie (łącznie z „podpięciem”), jednak nie więcej niż 5 utworów.
c) Zwycięzca II etapu jest zobowiązany do zagrania koncertu podczas XV edycji Wake Up & Live 2021 mając do dyspozycji 45-minutowy czas na scenie (60 minut z „podpięciem”).
d) Wykonawca – uczestnik konkursu, udziela Organizatorowi zezwolenia na korzystanie z wizerunku, jak również licencji do artystycznych wykonań utworów w telewizji, radiu, prasie oraz internecie, w celu promocji Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje, Radia SOK i uczestników konkursu.
e) Naruszenie przez wykonawcę – uczestnika postanowień Regulaminu spowoduje wykluczenie z udziału w konkursie. Decyzję w tej sprawie podejmuje Organizator.
f) Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych dla celów organizacji konkursu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami).
g) Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i informacji promocyjnych oraz ich korygowania.
4. Obowiązki organizatora:
a) Organizator zapewnia promocję konkursu oraz zespołów/wykonawców biorących udział w lokalnych mediach, na antenie i profilu Radia SOK, na stronie i profilu Lubuskie Dobrze Rockuje, na stronie i profilu Wake Up & Live.
b) Terminy podane w regulaminie są wiążące.
c) Miejscem etapu II będzie letnia scena muzyczna Klubu U Bulka i Radia SOK znajdująca się w Sulęcinie na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.
d) Organizator zapewnia pełne nagłośnienie i oświetlenie koncertu oraz częściowy backline (perkusja).
e) Organizator zapewnia zwrot kosztów dojazdu ryczałtowo w wysokości 200 zł brutto finalistom I Etapu, biorącym czynny udział w II etapie.
f) Organizator zapewnia profesjonalną realizację video+audio oraz transmisję online przeglądu na Facebooku i You Tube.
g) Organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia przeglądu zgodnie z wytycznymi związanymi z epidemią COVID-19.
5. Praca Jury:
a) Spośród nadesłanych zgłoszeń, podczas etapu I, Organizator wybierze 5 wykonawców (w tym jeden zespół wybrany w ankiecie na FB), którzy zagrają koncert konkursowy podczas II etapu.
b) Zwycięzców, wybierze Jury składające się z Organizatorów, osób niezależnych oraz publiczności. Głos każdego z podmiotów jest równoważny.
c) W kwestiach spornych, tj. remisowych, organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru zwycięzcy.
6. Nagrody:
1. Nagrodą główną konkursu jest 1500 zł brutto oraz koncert otwierający w sobotę podczas Wake Up & Live 2021 organizowanego w czerwcu 2021 w Sulęcinie.
2. Koncert podczas Wiewiórstock 2021, który jest wydarzeniem stworzonym w 2008 roku na festiwalu Pol’And’Rock przez gliwicki zespół Wiewiórka Na Drzewie (tu zagra zespół wybrany spośród finałowej piątki przez organizatora Wiewiórstocku).
3. Nagroda nie zawiera w sobie zwrotu kosztu dojazdu na II etap.
4. Nagroda zostanie zrealizowana po zagranym koncercie podczas Wake Up & Live 2021.
5. Sesja zdjęciowa (fotograf Krzysztof Nesterowicz) podczas festiwalu Wake Up & Live w wybranej przez zespół i fotografa scenerii (ewentualnie w innym terminie po wspólnych ustaleniach).
Organizator przewiduje nagrody rzeczowe i branżowe, które są w przygotowaniu.

Dane teleadresowe:
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin
tel. 95 755 24 77
Strona internetowa
Facebook
Letnia Scena Muzyczna Klubu U Bulka i Radia SOK znajduje się na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury

Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa