Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Dzieci z Przedszkola nr 1 swoje spotkania z książką w Bibliotece Pedagogicznej rozpoczęły już podczas ferii zimowych. To pierwsze spotkanie tak się dzieciom spodobało, że nauczycielki postanowiły umówić się na cykl spotkań. Na pierwszych spotkaniach były już dzieci z grupy „Żabek” i „Motylków”.
Przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z systemem wypożyczania książek, katalogami oraz systemem przechowywania zbiorów. Dzieciom szczególnie spodobały się nowoczesne regały i możliwość ich przesuwania.
Jednak najwięcej atrakcji czekało ich w salce na górze, gdzie pani czytała bajkę o „Kamyczku”, małym chłopcu, który po raz pierwszy był z tatą w bibliotece. Pani Ania i pani Arleta przygotowały dla dzieci zadania, które mogły rozwiązywać na wielkiej tablicy interaktywnej. Przedszkolaki układały puzzle, kolorowały obrazki, wyszukiwały odpowiedzi, rozwiązywały zadania.
Dzieci bawiły się wyśmienicie i nie chciały wracać do przedszkola.
Niebawem bibliotekę odwiedzą kolejne grupy, a my pójdziemy tam z naszymi grupami już w kwietniu.
Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały od pań bibliotekarek kolorowanki oraz zakładki do książek. Nasze przedszkolaki zostawiły paniom również drobne upominki w podziękowaniu za poświęcony nam czas.

Nadesłała
M. Szybowicz
UMiG Sulęcin

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin