Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

Już jutro w sobotę 28. października o godzinie 14:00 w do Żarach odbędzie się spotkanie 14. kolejki IV ligi lubuskiej. Żółto-niebiescy zagrają o 3 punkty z KS Promieniem Żary. Gdyż po ostatnim spotkaniu Stalowców zapowiadają się wielkie emocje.

Promień, z dorobkiem 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy, 5 porażek) zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli. zaś Stal po 13 kolejkach, z dorobkiem 7 punktów, zajmuje niezmiennie 16. miejsce w tabeli lecz jedynie 1 punkt dzieli żółto-niebieskich od bezpiecznej strefy dającej utrzymanie IV lidze.

W zeszły weekend u siebie Stalowcy zremisowali z Dębem Sława Przybyszów 3:3 -dwukrotnie gospodarze w tym meczu wychodzili na prowadzenie za sprawą Damiana Siudaka i Mateusza Siudaka, jednak goście doprowadzali do remisu, a przed końcem spotkania zdołali wyjść na prowadzenie 3:2. Gdy wydawało się, że żółto-niebiescy mimo dobrej gry pechowo stracą pełną pulę, w ostatniej akcji meczu – najlepszy tego dnia w barwach gospodarzy Tomasz Kosmala zdobył bramkę na wagę niezwykle ważnego jednego punktu.


tekst i fot.: MD

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS