Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Za nami impreza pod hasłem „Pożegnanie wakacji”, która odbyła się 3 września, w Chartowie, nieopodal Słońska. Głównymi organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe Agrafka Chartów, a także sołtys, pan Mariusz Skrzypnik, natomiast koordynatorem radny powiatu, pan Krzysztof Skrzypnik.

W programie „Pożegnania wakacji” główne atrakcje to przede wszystkim zdrowa, sportowa rywalizacja – Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Sołtysa Chartowa oraz bieg masowy na 5 km. We wspomnianym turnieju siatkówki udział wzięło aż 9 dwuosobowych drużyn z: Gorzowa, Szczecina, Ośna Lubuskiego, Kostrzyna, Górzycy i Chartowa. Puchar Sołtysa zgarnęli bezkonkurencyjni siatkarze z Gorzowa – gratulacje!

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

W masowym biegu na pięć kilometrów biegli pasjonaci ze Szczecina, Słońska i okolic Gorzowa. Warto w tym miejscu dodać, że najstarszy uczestnik miał 82 lata!
Pozostałe atrakcje „Pożegnania wakacji” to cieszące się sporą popularnością: loteria fantowa, przeciąganie liny, parada motocykli oraz atrakcje dla dzieci -zaplatanie warkoczyków i malowanie buziek, a także bardzo istotna część imprezy – licytacje gadżetów przekazanych przez sponsorów. Koszt, który udało się zebrać to niecałe 1300zł – suma w całości zostanie przekazana na modernizację placu zabaw w Chartowie.

Wszystkim, którzy ufundowali gadżety oraz uczestnikom zarówno licytacji, jak i całej imprezy serdecznie dziękujemy.

Katarzyna Nowak

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin