Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Nadkomisarz Radosław Kaczorowski, decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jarosława Janiaka, od 10 listopada 2017 roku roku będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie.

Od 10 listopada 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jarosław Janiak powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie, nadkomisarzowi Radosławowi Kaczorowskiemu. Rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji przekazał jego Zastępca – insp. Jerzy Głąbowski. Zastąpił on na tym stanowisku komisarza Fabiana Rogalę, który od 8 listopada 2017 roku pełni obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Nadkomisarz Radosław Kaczorowski w Policji służy od 18 lat. Pierwsze doświadczenie w mundurze zdobywał w Sulęcinie jako policjant Wydziału Kryminalnego. Po 6 latach służby objął funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. Kolejnym etapem jego ścieżki zawodowej od 2013 roku było pełnienie służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. kolejno na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Nadkomisarz Radosław Kaczorowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Źródło: asp. szt. Alina Słonik
Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

2 odpowiedzi na ten artykuł

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin