Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Zdarzenie, które miało miejsce w nocy z piątku na sobotę, mogło skończyć się tragicznie. Trzech pieszych zostało potrąconych przez osobówkę. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki skutecznym i sprawnie przeprowadzonym działaniom policjanci zatrzymali podejrzanego, który usłyszał już zarzuty. 29-latek odpowie za spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca zdarzenia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło na jednej z ulic Sulęcina. W nocy w piątku na sobotę (7/8 lipca) troje mężczyzn poruszało się lewą stroną jezdni. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący pojazdem osobowym wjechał w grupę przechodniów, po czym pieszo zbiegł z miejsca zdarzenia. Karetkę pogotowia wezwały osoby postronne. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala w Sulęcinie. Dwóch z nich było nieprzytomnych. Ich stan okazał się na tyle poważny, że następnie przewiezieni zostali do szpitali w Gorzowie Wlkp. i Słubicach. Trzeci z nich, po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej opuścił placówkę zdrowia. Obrażenia jakich doznali mężczyźni sprawiły, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Posiadali oni liczne złamania i stłuczenia. Do działania wkroczyli sulęcińscy policjanci. W pierwszej kolejności upewnili się czy poszkodowanym zapewniona została pomoc medyczna. Następnie funkcjonariusze rozpoczęli czynności zmierzające do odtworzenia przebiegu zdarzenia, a co najistotniejsze ustalenia, kto kierował pojazdem osobowym. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku. Szczegółowe rozpytanie świadków zdarzenia oraz własne ustalenia, nakierowały policjantów do miejsca, w którym mógł przebywać domniemany sprawca. Nad ranem funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej potrącił przechodniów.

W chwili zatrzymania 29–latek znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Kontakt z nim był utrudniony. Nie był on w stanie określić czy kilka godzin wcześniej kierował pojazdem osobowym. Niezbędne było przeprowadzenie badania krwi na zawartość alkoholu. Gdy mężczyzna wytrzeźwiał został przesłuchany. Przyznał się do stawianych mu zarzutów. Odpowie on za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Wobec 29–latka sąd na wniosek prokuratury zastosował trzy miesięczny areszt. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności. Stracił on również uprawnienia do kierowania.
Źródło: st. post. Klaudia Richter

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie
Obszar załączników

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin