ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

28-letni mieszkaniec Sulęcina postanowił udać się do jednego ze sklepów budowlanych na terenie Sulęcina. Oczywiście, jako przykładny obywatel miał na twarzy maseczkę, która w jego mniemaniu miała nie tylko chronić przed wirusem, ale przede wszystkim zapewnić anonimowość podczas kradzieży. Jego łupem padły akcesoria budowlane warte kilkaset złotych.

Kryminalni z Sulęcina zatrzymali mężczyznę. Jego przestępczą działalność nagrała kamera monitoringu.

Maseczka chroni nie przed wirusem a przed rozpoznaniem
Zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych jest w obecnych czasach obowiązkiem, który ma uchronić nas wszystkich przed zarażeniem wirusem SARS-CoV-2, a także pomóc w jak najszybszym i skutecznym rozprawieniem z pandemią. Są jednak osoby, które postanowiły wykorzystać ten nakaz do próby uniknięcia odpowiedzialności za swoje przestępcze działanie.

Chrapka na otwornice diamentowe
28-letni mieszkaniec Sulęcina, pod koniec marca postanowił udać się do jednego ze sklepów budowalnych na terenie miasta. Oczywiście, jako przykładny obywatel miał na twarzy maseczkę, która w jego mniemaniu miała nie tylko chronić przed wirusem, ale przede wszystkim zapewnić anonimowość podczas kradzieży. Mężczyzna, wszedł w jedną z alejek marketu, upewnił się, że jest w niej sam, a następnie schował do saszetki kilka sztuk otwornic diamentowych o wartości ponad 500 złotych. Zachowując pozory, rzeczywiście postanowił zakupić w sklepie towar o wartości kilku złotych. Wszystko to, aby bez wzbudzania podejrzeń przekroczyć linię kas wraz ze skradzionym towarem wartym kilkaset złotych.

5 lat więzienia za kradzież w maseczce
Nie przewidział kilku spraw. W sklepie znajduje się monitoring, który od początku do końca uwiecznił jego zachowanie. Pracownicy marketu dokonują przeglądu nagrań. Zasłonięta maseczką twarz nie przeszkodziła w jego rozpoznaniu. Kryminalni zatrzymali 28-latka. Usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. W jego mniemaniu „genialny” plan będzie miał surowe konsekwencje. Stając przed wymiarem sprawiedliwości, mężczyzna może usłyszeć wyrok do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Lubuska Policja

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie