Praca steinpol
Home Sport Badminton

Praca Christianapol meble Sulęcin

W miniony weekend zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona zdobyli dwa złote i dwa brązowe medale w IV Otwartych Mistrzostwach Słupskiego Badmintona.

W sobotę, 20 czerwca br. w Słupsku odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Słupskiego Badmintona. Wśród zawodników z całej Polski nie zabrakło naszej reprezentacji. Pomimo dłuższej przerwy w treningach spowodowanej sytuacją epidemiologiczną zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona godnie reprezentowali swój klub, a także swoje miasto. Tradycyjnie „walka” na korcie była na wysokim poziomie. Wśród naszych zawodników pierwsze miejsce i złoty medal w swojej kategorii wiekowej w rozgrywkach singlowych zdobyła Aleksandra Cieplak, a trzecie miejsce i brązowy medal Karol Chojnacki. Na co dzień medaliści i zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie trenują w naszym klubie pod okiem doświadczonych trenerów – Magdaleny Piechowiak i Jeremiego Borowca.
Nie od tak wspomniano o naszych trenerach. Magdalena Piechowiak również zmierzyła się z zawodnikami zarówno w singlu, jak i deblu. Jak zawsze świetna forma, a przede wszystkim opanowanie i pełen profesjonalizm na korcie spowodował, że nasza trenerka pomimo dłuższej przerwy dwa razy stawała na podium: zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal w singlu oraz trzecie miejsce i brązowy medal w rozgrywkach deblowych.

Prezes Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona Wioletta Markowska nie kryje zadowolenia i podkreśla: „…jest mi niezmiernie miło, że pomimo tak długiej przerwy nasi zawodnicy podjęli się udziału w zawodach; … jak widać wykazali się świetną formą i przygotowaniem…, praca trenerów i tym razem nie poszła na marne – jestem dumna z naszych zawodników…”.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i godną reprezentację naszego klubu, a także naszego miasta. W tym miejscu warto podkreślić, że nasi zawodnicy dzięki dofinansowaniu płynącemu z budżetu Gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pod nazwą „Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina” mają okazję skonfrontować swoje umiejętności zarówno na miejscu, jak i na spotkaniach wyjazdowych.

Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie