Home Sport

IV Liga – Odra Bytom Odrzański – Stal Sulęcin 2:0 (1:0)
Nieudany wyjazd do Bytomia Odrzańskiego zaliczyła Stal Sulęcin. O meczu, w którym Odra zdobyła pierwsze punkty w tym sezonnie piszemy tutaj:Przegrana Stali Sulęcin w Bytomiu Odrzańskim.

A-Klasa: Znicz Trzemeszno – SKP Słubice 3:0 (1:0)
Znicz, opromieniony zdobyciem trzeciego miejsca w turnieju Fortuna Cup na obiektach Legii Warszawa przystąpił do tego spotkania na dużym luzie. Zaowocowało to pewną wygraną 3:0 z mającym dotychczas komplet punktów zespołem SKP Słubice. Zawodnicy Trzemeszna kontrolowali przebieg spotkania m.in. dzięki szybko strzelonej bramce. Już w 12 minucie pierwszego gola w tym meczu strzelił Mateusz Substyk. Po przerwie kolejne trafienia dorzucili: Radosław Dobrowolski oraz Paweł Dziadas. Dzięki temu zwycięstwu Znicz wyprzedził swojego sobotniego rywala w tabeli i zajmuje już trzecie miejsce na czternaście zespołów.

Skład Znicza: Maciej Dudasz, Radosław Dobrowolski 1, Paweł Dzidas 1, Kacper Gaik (77′ – Sławomir Burdzy), Łukasz Grzelczak, Łukasz Jurczak (46′- Tomasz Popławski), Michał Kot (70′ – Kamil Miszon), Dariusz Krystman, Mateusz Substyk 1, Tomasz Tomczak, Marcin Treichel

B-Klasa: Fenix Ściechów – Orkan Długoszyn 3:2
Czarną serię kilku porażek z rzędu notuje B-klasowy zespół Orkana Długoszyn. Mimo przewagi w przekroju całego spotkania, to gospodarze zainkasowali trzy punkty, a zawodnikom Orkana po raz kolejny zabrakło odrobiny szczęścia. Mecz rozpoczął się pechowo, gdyż już od pierwszej minuty gospodarze prowadzili 1:0. W osiemnastej minucie spotkania stan meczu wyrównał Piotr Jaruga, jednak dwie bramki strzelone do przerwy przez Marcina Wróblewskiego dały dwubramkową przewagę gospodarzom. Piotr Jaruga na listę strzelców wpisał się ponownie w 59 minucie spotkania, jednak była to ostatnia bramka w tym meczu, a po raz kolejny pełną pulę punktów zgarneli rywale.

Skład Orkana: Paweł Picho (46′ – Piotr Didyk), Rafał Dec, Piotr Jaruga 2, Norbert Kierzkowski, Dariusz Miszon, Daniel Otocki, Piotr Paprzycki, Bogusław Prugar, Paweł Rybarczyk (60′- Sylwester Jaruga), Robert Sochacki, Jarosław Solski.