monkiewicz-stal-sulecinDąb Przybyszów 0-2(0-0) Stal Sulęcin
Trzeci kolejny mecz bez straconej bramki i trzecie kolejne zwycięstwo. Stal Sulęcin pokonała zajmującą do tej pory czwarte miejsce drużynę Dębu Przybyszów i sama awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli. Już w pierwszej połowie spotkanie to cechowało dużo boiskowej walki, sportowej agresji i widowiskowych akcji jednak na pierwszą bramkę wszyscy zgromadzeni na stadionie w Sławie (bo tam rozgrywa swoje mecze Dąb Przybyszów) musieli czekać do 69 minuty, gdy ładnym strzałem z rzutu wolnego Jakub Sobczyk pokonał Marcina Gawroniaka. Pierwsza zdobyta bramka wpłynęła na obraz spotkania, gdyż gospodarze, chcąc jeszcze zawalczyć o pełną pulę musieli się znacznie odsłonić. Dzięki temu Stalowcy zyskali znacznie więcej miejsca, aby stworzyć kolejne dogodne sytuacje. Jedną z nich wykorzystał w doliczonym czasie gry Bartosz Monkiewicz, gdy po akcji Grzegorza Sochackiego strzelił z ok 15m, zewnętrzną częścią stopy tuż przy prawym słupku bramki gospodarzy. Był to pierwszy i jedyny kontakt z piłką tego zawodnika w tym spotkaniu, gdyż pojawił się na boisku zaledwie minutę wcześniej, zmieniając strzelca pierwszej bramki dla Stalowców.

Skład Stali: Paweł Matusik, Rafał Grzelczak, Norbert Koliński, Mariusz Kunat, Piotr Rosiński, Karol Rosłanowski, Damian Siudak, Mateusz Siudak (87′ – Marek Lipski), Jakub Sobczyk 1 (90′ – Bartosz Monkiewicz 1), Grzegorz Sochacki, Daniel Szafran

Znicz Trzemeszno 4-0 (2:0) Leśnik Lemierzyce
Zespół z Trzemeszna pnie się pewnie w gorę tabeli. Dzięki trzeciemu kolejnemu zwyciestwu z rzędu zajmuje już trzecie miejsce w ligowej tabeli, tracąc tylko trzy punkty do lidera. Tym razem z bagażem czterech bramek z Trzemeszna wyjechała drużyna Leśnika Lemierzyce. Znicz objął prowadzenie w 16 minucie po bramce Kamila Miszona, a cztery minuty później było już 2:0 za sprawą Łukasza Jurczaka. Po przerwie dwie bramki – w 60 oraz 84 minucie dorzucił Radosław Dobrowolski i zwycięstwo nad przedostatnią drużyną w tabeli stało się faktem.
Skład Znicza: Mateusz Świątek, Dariusz Krystman, Mateusz Substyk, Michał Kot, Łukasz Jurczak 1, Marcin Treichel, Tomasz Popławski (60′ – Tomasz Tomczak), Łukasz Grzelczak, Kacper Gaik (75′ – Sławomir Burdzy), Kamil Miszon 1 (60′ – Paweł Dziadas), Radosław Dobrowolski 2

KS Wysoka 2-2 (0-2) Orkan Długoszyn
Kolejna już pechowa strata punktów w wykonaniu zawodników Orkana Długoszyn, a scenariusz także podobny do poprzednich spotkań. Już w 11 minucie zawodnicy z Długoszyna byli na dwubramkowym prowadzeniu za sprawą trafień Sebastiana Mikołajczyka (9 minuta) oraz Andrzeja Osowskiego (11 minuta). Przewaga drużyny Orkana przez większą część spotkania nie podlegała dyskusji, jednak nie potrafiła ona wykorzystać wypracowanych sytuacji bramkowych. Niestety w drugiej części spotkania powróciły demony z poprzednich pojedynków. W 70 minucie spotkania sędzia liniowy nie zauważył pozycji spalonej Jarosława Lipczyńskiego i bramka kontaktowa została uznana. Ten sam zawodnik doprowadził do remisu w 90 minucie spotkania. Po końcowym gwizdku zawodnicy KS Wysoka przyznawali, iż mieli w tym spotkaniu niesamowite szczęście i wynik nie odzwierciedla jego przebiegu.
Skład Orkana: Piotr Gąsiorek, Rafał Dec, Piotr Didyk, Jakub Gocal, Norbert Kierzkowski, Mariusz Małecki, Sebastian Mikołajczyk, Andrzej Osowski, Bogusław Prugar, Paweł Rybarczyk