Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Już we wtorek, 1 września, uczniowie sulęcińskich szkół zaczną nowy rok szkolny. Z nadzieją, że potrwa on jak najdłużej na normalnych zasadach, podajemy informacje o rozpoczęciu roku szkolnego w poszczególnych szkołach.

szkoła Podstawowa nr 1
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 9:00. Dowozy w tym dniu są przesunięte o godzinę później – np. zamiast 7:30 – na 8:30. Uczniowie dojeżdżający proszeni są o noszenie maseczek.
Między 9:00 a 11:00 odbędą się spotkania z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach, których lista będzie dostępna przy wejściu do szkoły. Podczas wchodzenia do budynku należy pamiętać o dezynfekcji rąk. Na terenie publicznym szkoły (korytarze, ubikacje, boisko) zalecane jest stosowanie maseczek lub przyłbic, ale nie są one konieczne.

Uczniowie klas 2-8 wchodzą do szkoły samodzielnie (bez rodziców). Informacja dla rodziców klas I o szczegółach rozpoczęcia roku szkolnego zostanie przekazana na poniedziałkowym spotkaniu o godz. 15:30.
Odwozy planowane są na godzinę 11:00.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków.

Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej szkoły oddział przedszkolny spotyka się o godz. 10.00 z wychowawcą w gab. 135 na parterze. Rodzice i dzieci wchodzą w maseczkach wejściem głównym do szkoły, dezynfekują ręce, zajmują miejsce w wyznaczonej sali. Z każdym dzieckiem może być tylko jeden rodzic.

Klasy I spotykają się o godz.10.00 na hali gimnastycznej z dyrekcją szkoły. Uczniowie przychodzą pod opieką rodzica w maseczkach do hali gimnastycznej wejściem od strony bloku Os. Kopernika 4 i zajmują miejsca wyznaczone dla poszczególnych klas, z zachowaniem dystansu społecznego. Po spotkaniu w hali poszczególne oddziały przejdą na spotkanie z wychowawcami do wyznaczonych gabinetów.

Klasy II-VIII spotykają się o godz. 9.00 z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach. Uczniowie klas II–III wchodzą w maseczkach wejściem bocznym od strony boiska „Orlik”, dezynfekują ręce, udają się do wyznaczonych gabinetów, nie przemieszczają się po szkole. Uczniowie klas IV–VIII wchodzą w maseczkach wejściem głównym do szkoły, dezynfekują ręce, udają się do wyznaczonych gabinetów, nie przemieszczają się po szkole.
Rodzice nie wchodzą do budynku szkoły, oczekują na dzieci na boisku szkolnym.
Informacje o przydziale gabinetów oraz przywozach dostępne są na stronie internetowej szkoły. Odwozy we wszystkich kierunkach o godz.11.00.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych przy ul. Witosa zaprasza uczniów klas pierwszych wszystkich typów szkół na godz. 8:00, uczniów klas drugich na godz. 10:00, uczniów klas trzecich i czwartych na godz. 12:00.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza rozpoczyna rok szkolny apelem dla uczniów klas pierwszych o godz. 8.00 na apel na hali gimnastycznej, po którym nastąpi spotkanie z wychowawcami.
Klasy 2 po szkole podstawowej spotykają się w klasach z wychowawcami o godz. 9.00. Klasy pogimnazjalne o godz. 9.30.

Szkolny katecheta, p. Wojciech Lencewicz, zaprasza uczniów obecnych i przyszłych na mszę świętą w poniedziałek, 31 sierpnia, na godz. 18.00 w dużym kościele.
Od poniedziałku na stronie Liceum będzie można zapoznać się również z regulaminem funkcjonowania szkoły w warunkach pandemii.

Red

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin