Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport

Przedostatnia kolejka klasy okręgowej w rundzie jesiennej i ostatnia w klasie A nie potoczyła się dobrze dla naszych zespołów, zarówno Stal jak i A-klasowcy przegrali swoje spotkania.

Klasa Okręgowa: Orzeł Międzyrzecz – Stal Sulęcin 3:2 (2:0)
Wicelider kontra drużyna z połowy stawki – tak wyglądało starcie Orła Międzyrzecz ze Stalą Sulęcin. Faworyt mógł być tylko jeden – Orzeł i trzeba przyznać, że wywiązał się z tej roli znakomicie: po 35 minutach prowadził ze Stalowcami już 2:0 po bramkach Alana Cieślińskiego i Szymona Kaźmierowskiego. Stal stała przed doskonałą szansą na zdobycie bramki kontaktowej, jednak rzutu karnego nie wykorzystał były zawodnik Orła – Jakub Sobczyk. Stal zdobyła tą bramkę dopiero w 65 minucie a jej strzelcem był Emil Szablewski. Niestety cztery minuty wcześniej Orzeł podwyższył swoje prowadzenie dzięki drugiej bramce Kaźmierowskiego.

Rozmiary porażki w doliczonym czasie gry zmniejszył Bartosz Michałek.

Klasa A
As Pieski – Znicz Trzemeszno 4:1 (2:1)

Z roli faworyta nie wywiązał się Znicz Trzemeszno, w spotkaniu „o 6 punktów” Przegrał w Pieskach aż 4:1. Goście przegrywali po 22 minutach już 2:0 po bramkach Marcina Smolińskiego i Arkadiusza Kozdrowskiego. Goście jedyną bramkę tego dnia strzelili w 35 minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Marcin Kostyszak. W drugiej połowie strzelali już tylko gospodarze – bramki Jakuba Sucheckiego i Jakuba Grudniewskiego zapewniły im zwycięstwo i w miarę spokojną przerwę w rozgrywkach. Porażka Znicza spowodowała, że spadł on na przedostatnie miejsce i zamyka tabelę wraz z Orkanem Długoszyn.

Orkan Długoszyn – Leśnik Lemierzyce 0:7 (0:5)
Orkan Długoszyn całej rundy nie może zaliczyć do udanych, gdyż z zaledwie czterema punktami zamyka ligową tabelę. Rozbity takim obrotem sytuacji zespół jest już zapewne myślami w przerwie między rozrgywkami. Nie dziwi zatem wysoka porażka z Leśnikiem Lemierzyce, w którego składzie gra napastnik, który przydałby się niejednej drużynie na poziomie Klasy Okręgowej – Grzegorz Sochacki. To właśnie były snajper Stali Sulęcin okazał się katem Orkana – już w pierwszej połowie skompletował klasycznego hat-tricka, w drugiej strzelił jeszcze jedną bramkę, a do jego dorobku strzeleckiego swoje trafienia dorzucili także: Krzysztof Sochacki, Denis Szymanowski i Wojciech Chochulski

Marek Dębowski

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?