Stal Sulęcin, po niemrawym początku sezonu nabrała wiatru w żagle i po 12 kolejkach mozolnie pnie się w górę tabeli, awansując już w okolice podium. W ostatniej kolejce sulęcinianie nie pozostawili żadnych szans rywalom z Drezdenka, wygrywając 3:0. Zdobywcą hat-tricka w tym spotkaniu okazał się Rafał Grzelczak, który do dwóch, pewnie wykonanych rzutów karnych, dorzucił jeszcze bramkę z akcji.

BARTOSZ MICHAŁEK (82′ KACPER MICHAŁEK)

Jedyny nasz reprezentant w A-klasie – Znicz Trzemeszno – po piorunującym widowisku musiał uznać wyższość rywala z Lemierzyc, choć patrząc na ilość bramek, widzowie zgromadzeni tego dnia w Trzemesznie mieli co oglądać, a sytuacja zmieniała się dosłownie – z minuty na minutę.

Pierwszą bramkę dla Leśnika zdobył niezatapialny – Krzysztof Sochacki już w szóstej minucie spotkania. Dwie minuty później na 0:2 podwyższył Tobiasz Fudalin. Kolejnej minuty potrzebowali gospodarze, aby zdobyć bramkę kontaktową za sprawą Łukasza Grzelczaka. Jednak w 17 minucie i 23 – najpierw Aleksander Syryca, a następnie Patryk Kowalczyk doprowadzili do wyniku 1:4 dla Leśnika.

Okazało się jednak, że Znicz Trzemeszno jednak jeszcze nie złożył broni i pozostałe 20 minut pierwszej połowy wykorzystał do wyrównania bilansu bramkowego.
Najpierw, kolejne swoje trafienie zaliczył Łukasz Grzelczak, a dwie kolejne bramki dołożył Kacper Gaik.

Druga połowa już w tyle bramek nie obfitowała, Otworzyli i zakończyli ją trafieniami zawodnicy Leśnika – w 47 minucie na 4:5 podwyższył Patryk Paszkiewicz, a w pierwszej minucie doliczonego czasu gry listę strzelców zakończył ten, który ją rozpoczął – Krzysztof Sochacki, ustalając wynik spotkania na 4:6 dla zespołu gości.