Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Stal Sulęcin, po niemrawym początku sezonu nabrała wiatru w żagle i po 12 kolejkach mozolnie pnie się w górę tabeli, awansując już w okolice podium. W ostatniej kolejce sulęcinianie nie pozostawili żadnych szans rywalom z Drezdenka, wygrywając 3:0. Zdobywcą hat-tricka w tym spotkaniu okazał się Rafał Grzelczak, który do dwóch, pewnie wykonanych rzutów karnych, dorzucił jeszcze bramkę z akcji.

Stal Sulęcin – Radowiak Drezdenko 3:0
Skład Stali Sulęcin:
MATEUSZ LACHOWSKI(Br)
ADRIAN SZYDŁOWSKI
JAKUB BUDA (79′ DAWID GARCZAREK)
RAFAŁ GRZELCZAK
DAMIAN SIUDAK
MICHAŁ KUSZTAL (85’WOJCIECH MIKULSKI)
BARTOSZ PATELSKI
MICHAŁ ROSIAK
RAFAŁ KOTWICA
PIOTR ROSIŃSKI (60′ ELIASZ KOWALEW)
BARTOSZ MICHAŁEK (82′ KACPER MICHAŁEK)

Jedyny nasz reprezentant w A-klasie – Znicz Trzemeszno – po piorunującym widowisku musiał uznać wyższość rywala z Lemierzyc, choć patrząc na ilość bramek, widzowie zgromadzeni tego dnia w Trzemesznie mieli co oglądać, a sytuacja zmieniała się dosłownie – z minuty na minutę.

Pierwszą bramkę dla Leśnika zdobył niezatapialny – Krzysztof Sochacki już w szóstej minucie spotkania. Dwie minuty później na 0:2 podwyższył Tobiasz Fudalin. Kolejnej minuty potrzebowali gospodarze, aby zdobyć bramkę kontaktową za sprawą Łukasza Grzelczaka. Jednak w 17 minucie i 23 – najpierw Aleksander Syryca, a następnie Patryk Kowalczyk doprowadzili do wyniku 1:4 dla Leśnika.

Okazało się jednak, że Znicz Trzemeszno jednak jeszcze nie złożył broni i pozostałe 20 minut pierwszej połowy wykorzystał do wyrównania bilansu bramkowego.
Najpierw, kolejne swoje trafienie zaliczył Łukasz Grzelczak, a dwie kolejne bramki dołożył Kacper Gaik.

Druga połowa już w tyle bramek nie obfitowała, Otworzyli i zakończyli ją trafieniami zawodnicy Leśnika – w 47 minucie na 4:5 podwyższył Patryk Paszkiewicz, a w pierwszej minucie doliczonego czasu gry listę strzelców zakończył ten, który ją rozpoczął – Krzysztof Sochacki, ustalając wynik spotkania na 4:6 dla zespołu gości.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin