Home Sport PAP Bosko

Stal Sulęcin – Polonia Lipki Wielkie 6:3
Prawdziwa kanonada na stadionie im. Ożoga w Sulęcinie – już w drugiej minucie spotkania goście objęli prowadzenie z rzutu karnego, którego pewnym wykonawcą okazał się rutynowany Krzysztof Pszczółkowski. Dziesięć minut później do remisu doprowadził debiutujący na pozycji napastnika Michał Matuszak. Po kolejnych dziesięciu zapewne dał powody do zastanowienia trenerowi, gdy po raz drugi umieścił piłkę w siatce i wyprowadził Stalowców na prowadzenie.

Przed przerwą Stalowcy wykonali jeszcze dwa mocne ciosy – najpierw Michał Sobczak, a następnie Bartosz Michałek. W drugiej połowie wynik podwyższył Damian Siudak. Dwie bramki zdobyli goście, ale dzieła dopełnił Wojciech Mikulski i Stal odniosła pewne zwycięstwo.

Po tym meczu Stal Sulęcin awansowała na siódme miejsce w tabeli, a do czwartego LZS Bobrówko traci jedynie dwa punkty.

Zorza Kowalów – Orkan Długoszyn 3:3
Pierwszy punkt Orkana stał się faktem – trzy strzelone bramki sprawiły, że zdołał on zremisować z Zorzą w Kowalowie 3:3. Nastąpiło to dopiero w ósmej kolejce spotkań. Zorza po tym meczu ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, cztery remisy i dwie porażki.

Znicz Trzemeszno – Pogoń Krzeszyce 2:2
Pierwszy remis Znicza Trzemeszno w tych rozgrywkach. W rozgrywanym u siebie spotkaniu zremisowali oni z Pogonią Krzeszyce. Goście objęli prowadzenie w szóstej minucie po golu Patryka Rusinka, cztery minuty później wyrównał Marcin Juszkiewicz, a w dwudziestej dziewiątej minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Marcin Kostyszak. Niestety na dwie minuty przed końcem meczu bramkę na wagę remisu zdobył dla Pogoni Krzeszyce Mateusz Pulkowski

Bosko Sulęcin – Walka Czarnów 1:2
W meczu z wyżej notowanym rywalem Bosko Sulęcin uległo u siebie Walce Czarnów 1:2. Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, gdyż już w 22 minucie spotkania bramkę dla Boskich zdobył Eliasz Kowalew. Jednak ta część gry zakończyła się remisem po golu Dawida Chełpy w 31 minucie. Na osiem minut przed końcem spotkania trzy punkty dla gości zapewnił Janusz Mazur.