Home Sport PAP Bosko

Praca meble łóżka Sulęcin

Tylko jeden punkt – w czterech seniorskich spotkaniach ligowych – tak zaprezentowały się nasze drużyny podczas piłkarskiego weekendu.

Stal Sulęcin – Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2 (1:1)
Choć od początku meczu z Łucznikiem Stal przeważała i większość czasu przebywała na połowie rywala, to goście zdobyli pierwszą bramkę. 11 w tabeli rywal zagrał po prostu skuteczniej. Doskonałą sytuację dla Stali zmarnował w 17 minucie Michał Sobczak trafiając w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości w słupek.

Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 41 minucie – strzelając bramkę z rzutu karnego. W drugiej połowie ponownie goście trafili pierwsi do bramki stalowców, jednak remis został uratowany w 82 minucie, dzięki trafieniu Norberta Przybysza.

W najbliższą środę Stal wyjeżdża do Słubic aby rozegrać zaległy mecz z liderującą Polonią, a następnie w sobotę do Deszczna – gdzie zagra z wiceliderem – Spartakiem Deszczno.

A klasa:
Orkan Długoszyn – Zorza Kowalów 2:3
Dwie bramki powracającego do składu Orkana Norberta Kierzkowskiego nie pomogły. Hat-trickiem w 5 minut po stronie zorzy popisał się Maciej Chmielewski. Porażka ta praktycznie przesądza już losy Orkana, którego po rocznym pobycie w A-klasie tylko cud może uratować przed powrotem do rozgrywek w B-klasie. W związku z tym faktem do dymisji podał się trener drużyny Piotr Didyk.

Pogoń Krzeszyce – Znicz Trzemeszno 4:2
Porażka Znicza z samodzielnym liderem A-klasy ujmy nie przynosi, ale trzeba przyznać, że przedostatni w tabeli Znicz traci aż trzy punkty do dwunastej Smogórzanki Smogóry. Bramki dla trzemesznian strzelali Patryk Świątek oraz Radosław Dobrowolski, jednak nadzieję na korzystny wynik zgasły między 82, a 89 minutą, gdy gospodarze trzykrotnie trafili do siatki Znicza.

B-klasa
PAP Bosko Sulęcin – Wicher Staw 3:4
Kanonada w spotkaniu z wiceliderem. Mimo wysokiego wyniku strzelanie na dobre rozpoczęło się w doliczonym czasie pierwszej połowy, gdy do bramki gospodarzy trafił Kamil Fiałkowski. Bramkowo druga połowa została rozstrzygnięta na remis, a po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisali się: Michał Teler, Marek Lipski oraz Emil Szablewski.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin