IV liga: Stal Sulęcin – Lubuszanin Drezdenko 0:1 (0:0)
Po sobotnim meczu Stalowcy nadal pozostają tylko z jednym zwycięstwem na wiosnę. Tym razem lepszy od naszej drużyny okazał się Lubuszanin Drezdenko. Podopieczni Andrzeja Ostapiuka, pomimo lekkiej optycznej przewagi gospodarzy wywieźli z Lubniewic trzy punkty. Stal Sulęcin, grająca po raz kolejny w eksperymentalnym ustawieniu, praktycznie przez całe spotkanie grała uważnie w obronie i tylko nieskuteczność w ataku powodowała, że utrzymywał się bezbramkowy remis. W 85 minucie padła co prawda bramka dla Stali, natomiast sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej Grzegorza Sochackiego i nie została ona uznana. W 88 minucie, po dokładnie wykonanym rzucie wolnym piłkę do bramki skierował Karol Zakryszko i zawodnicy z Sulęcina musieli przełknąć gorycz porażki.

W doliczonym czasie gry obraz spotkania już się nie zmienił, został jedynie okraszony dosadnymi przyśpiewkami kilkunastu kibiców adresowanymi w stronę osoby uznawanej za winną obecnej sytuacji w klubie.

Widmo spadku do Klasy Okręgowej staje się już bardzo realne. Dzisiaj Stalowcy podejmują lidera IV ligi – Falubaz Zielona Góra, a do ostatnich spotkań przystąpią bez wojskowych, którzy w tym czasie będą przebywać na poligonie.

A Klasa: Znicz Trzemeszno – Toroma Torzym 0:3 (0:2)
Bramka Wojciecha Satanowskiego i dwie Macieja Przypisa dały zwycięstwo pewnej awansu do klasy okręgowej Toromie Torzym. Znicz Trzemeszno w końcowej fazie sezonu złapał zadyszkę, więc wygrana z liderem byłaby nie lada niespodzianką.

B-Klasa: Orkan Długoszyn – Złote Piaski Dzierżów 1:1 (1:1)
Drugie spotkanie obu drużyn w przeciągu kilku dni. W rozegranym w środę Pucharze Polski Orkan Długoszyn wygrał ze Złotymi Piaskami 1:0. W niedzielne popołudnie żądni rewanżu dzierżowianie objęli prowadzenie już w trzeciej minucie po golu Mateusza Smardza. Orkan 16 minut później wyrównał po golu Norberta Kierzkowskiego. Podział punktów sprawił, że Orkan w tym sezonie nie przegrał z młodą drużyną z Dzierżowa, która rozpędzona pewnie zmierza do A-klasy.

Juniorzy: Warta Gorzów – Stal Sulęcin 3:1 (2:0)
Mimo przełożenia w ostatniej chwili spotkania, Stalowcy do Gorzowa wybrali się w jedynie w ośmioosobowym składzie. Warta Gorzów kontrolowała przebieg spotkania. Co prawda w 67 minucie bramkę kontaktową strzelił Emil Wojnarowicz, jednak trzecia bramka dla Warty – strzelona w 83 minucie przesądziła o wyniku.

Pozostałe wyniki:
Juniorzy Młodsi – Warta Słońsk – Znicz Trzemeszno 3:1
Trampkarze – Stilon Gorzów II – Stal Sulęcin 1:3
Młodziki – Stal Sulęcin – Zorza Kowalów (25.05.2016)
Orliki – o turnieju piszemy tutaj: Ilanka Rzepin wygrała dzisiejszy turniej na Orliku
Żaki – wyniki, galeria zdjęć: PAP Bosko wygrało dzisiejszy turniej GOZPN – WYNIKI oraz Turniej żaków na sulęcińskim Orliku 22.05.2016 – ZDJĘCIA