Za nami przedostatnie kolejki jesiennej rundy rozgrywek czwartej ligi, A-klasy, oraz rozgrywek juniorów. B-klasa, oraz pozostałe młodzieżowe klasy rozgrywkowe zakończyły już tą część sezonu.

A1 Junior – Stal Sulęcin – Steinpol Ilanka Rzepin – 4:0
Było to jedyne spotkanie piłkarskie w Sulęcinie i okolicach tego dnia. Nasi Juniorzy w poprzedniej kolejce pechowo przegrali ze Stilonem w Gorzowie – końcówkę spotkania grając w dziesiątkę, po tym jak z boiska musiał zejść Bartek Michałek z powodu ograniczonego czasu jaki mógł spędzić na boisku (razem z sobotnim meczem seniorów – 90 minut), Stalowcy remis stracili w piątej minucie doliczonego czasu gry, a byłaby to pierwsza strat a punktów przez Stilon w tym sezonie. Ambitną grą Stalowcy zaimponowali także w spotkaniu z Ilanką.

Największym walczakiem w zespole tego dnia okazał się Wojtek Mikulski. Dobrze zagrali także środkowi obrońcy: Eryk Zacharczuk i Kamil Huzarewicz. Środek pola to z kolei dominacja Kaczmarka i Szablewskiego (po jednej bramce). Napastnicy rozkręcali się w miarę upływu meczu (dwie bramki Rafała Rydzyńskiego). Na pochwały tego dnia zasłużył cały zespól. Ostatni mecz tej rundy juniorzy rozegrają w Karninie z Piastem.
Skład Stali: Dziedzic, Gimbut, Zacharczuk, Obara, Huzarewicz, Kaczmarek, Lachowski, Borko, Chwalik, Rydzyński, Bucki, Mikulski, Szablewski.

IV liga lubuska: Tęcza Krosno Odrzańskie – Stal Sulęcin 4:2
Stalowcy wyjeżdżając do Krosna mieli nadzieje na osiągnięcie znacznie lepszego wyniku niż z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Przed tym spotkaniem Tęcza jedynie o punkt wyprzedzała poprzedniego rywala sulęcinian. W tej rundzie Tęcza to drużyna własnego boiska – piętnaście z siedemnastu swoich punktów zdobyła w meczach domowych (4 zwycięstwa, 3 remisy) a jedynej porażki doznała w pierwszej kolejce z liderem rozgrywek (UKP/KSF Zielona Góra). Stalowcy niestety wynik musieli gonić już od szóstej minuty spotkania. Pięć bramek padło w drugiej połowie, jednak tylko dwie z nich były autorstwa zawodnika Stali Sulęcin – Rafała Grzelczaka. W sobotę ostatni mecz pierwszej kolejki spotkań, do Sulęcina przyjedzie ostatnia w tabeli Kasztelania Santok i będzie to dobra okazja do zdobycia trzech punktów.
Wyjściowy skład Stali: Matusik, Kunat, Szafran, D. Siudak, Koliński, Grzelczak, Sobczyk, Sobczak, Rosłanowski, Sochacki, Rosiński

A-klasa: FC Kursko – Znicz Trzemeszno 3:3
Znicz Trzemeszno, swój mecz rozegrał u teoretycznie najłatwiejszego rywala w tej rundzie. Kursko w roli gospodarza wystąpiło na stadionie w Międzyrzeczu. Znicz sensacyjnie jedynie zremisował z outsiderem rozgrywek 3:3 i jest to pierwszy punkt zdobyty przez FC Kursko w tym sezonie. Więcej informacji na temat tego spotkania wkrótce.