Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

5 listopada (czwartek) odbyło się już drugie (i mamy nadzieję, że nie ostatnie) spotkanie dotyczące Partnerstwa Lokalnego zorganizowane przez Sulęciński Ośrodek Kultury. W miłej atmosferze przy kawie wszyscy spotkaliśmy się po to, aby wspólnie zastanowić się nad tym, w jaki sposób wszystkie instytucje, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, firmy oraz osoby prywatne, którym bliskie jest życie kulturalne mogą wspomóc pracę SOKu i nie tylko.

W Sali Wystawowej Biblioteki Publicznej w Sulęcinie pojawiło się ponad dwudziestu przedstawicieli, którym zależy na jak najlepszym funkcjonowaniu życia kulturalnego w naszym mieście, między innymi: panie Danuta Malinowska i Katarzyna Gardziejewska z SOSW w Sulęcinie, dyrektor I LO im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, pani Aleksandra Jasicka, przedstawiciele ZSLiZ w Sulęcinie: panie Rogowska Karina oraz Pani Karolina Ignatowicz, pan Maciej Barden jako przedstawiciel Starostwa Powiatowego, przedstawiciele Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie, pani Derewlana Iwona oraz Pani Maria Jenerałek jako członkinie stowarzyszenia Alternatyw@, pani Ewa Jacykowska jako przedstawiciel Przedszkola nr 2 w Sulęcinie, pracownicy SOKu i Biblioteki Publicznej i wielu, wielu innych gości…

Przedstawiciel redakcji portalu Sulecin24.pl, Katarzyna Nowak, także uczestniczyła w spotkaniu ws Partnerstwa Lokalnego. Nasza rodzima kultura jest nam bardzo bliska, od lat wspieramy działalność SOKu, stowarzyszenia iCoTam oraz Biblioteki Publicznej w Sulęcinie. Ze swojej strony możemy z pewnością obiecać bezwarunkową pomoc w sprawie promowania wszelkich wydarzeń, które mają miejsce w Sulęcinie i okolicach. Będziemy wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebni – nasze artykuły i fotorelacje są świetną reklamą dla działalności SOKu. Każdy zainteresowany alternatywną formą spędzania czasu w naszym mieście może na podstawie tekstów jak i fotorelacji dowiedzieć się, co dokładnie oferuje nam wykwalifikowana i profesjonalna w każdym detalu kadra SOKu: pani Teresa Masztalerz, pan Waldemar Handzlewicz, pani Anna Gwizdek, menedżer Klubu U Bulka pan Jerzy Hippmann, dyrektor SOK Jacek Filipek oraz wszyscy pracownicy Biblioteki Publicznej: Pani Aurelia Migdalska, Natalia Januszkiewicz, pani Ewa Stasiłowicz, Emilia Grubska, Marta Grzelczyk… Bardzo Wam dziękujemy za pełne oddanie i zaangażowanie.

Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w wszelkich wydarzeniach, które organizowane są w naszym mieście. Naprawdę jest w czym wybierać!

Już w sobotę zapraszamy na koncert zespołu Becaye Aw, godzina 20:00, wstęp 15zł.
11.11 w SOKu organizowane będą obchody związane z Świętem Niepodległości. Więcej szczegółów dotyczących środowych wydarzeń niebawem.
13.11 (piątek) kolejny, drugi z kolei seans filmowy w klubie „U Bulka” – BULEKINO.

Serdecznie zapraszamy!
Katarzyna Nowak

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin