Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca Christianapol meble Sulęcin

Olimpię Sulęcin, jeszcze w rundzie zasadniczej rozgrywek czeka przerwa w rozgrywkach – 28 stycznia nasi siatkarze mieli zaplanowany mecz z Espadonem II Szczecin, jednak nie dojdzie on do skutku z powodu wycofania tego zespołu z rozgrywek drugoligowych.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Espadonu:
„Zarząd Klubu Sportowego Espadon Szczecin informuje, że od 7 stycznia wycofał zespół II ligi z dalszych gier w sezonie 2016/2017.

Powodem powyższej decyzji jest zmiana wizji systemu szkolenia w klubie. Espadon Szczecin pragnie w większym zakresie postawić na szkolenie dzieci i młodzieży, a tym samym większość środków finansowych przeznaczyć właśnie na ten cel.

– Gra starszymi zawodnikami na poziomie II ligi nie dała nam satysfakcji zarówno sportowej, jak i marketingowej. W związku z tym postanowiliśmy dokonać weryfikacji systemu szkolenia i wycofać zespół z rozgrywek II ligi – komentuje Paweł Adamczak, prezes Espadonu Szczecin.

Zarząd Klubu Sportowego Espadon Szczecin pragnie jednocześnie przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkie podmioty, uczestniczące w systemie rywalizacji sportowej.”

Tym samym Olimpia Sulęcin straciła jednego z mocniejszych rywali w obecnych rozgrywkach drugoligowych. Od nowego roku, w młodzieżowej drużynie Espadonu występuje wychowanek Olimpii Sulęcin – Bogdan Jurant.

Marek Dębowski

6 odpowiedzi na ten artykuł
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie