Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

  • Olimpia Sulęcin 3:0 Astra Nowa Sól
  • Sety: 27:25, 25:19, 25:20
  • MVP meczu: Jakub Buczek
  • Olimpia Sulęcin: 11 pozycja, 26 punktów
  • Astra Nowa Sól: 6 pozycja, 44 punkty

W emocjonującym starciu 24. kolejki TAURON 1. Ligi siatkówki, Olimpia Sulęcin odniosła zdecydowane zwycięstwo nad MKST Astrą Nowa Sól, z wynikiem 3:0. Mecz, który odbył się 22 lutego 2023 roku w hali I LO w Sulęcinie, dostarczył kibicom wiele widowiskowych akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Gospodarze podjęli rywalizację z większą determinacją, co było zauważalne od pierwszych akcji spotkania. Pomimo zażartej walki ze strony gości, siatkarze z Sulęcina kontrolowali przebieg gry, osiągając zwycięskie wyniki w każdym z setów: 27:25, 25:19, 25:20. To drugie zwycięstwo Olimpii nad drużyną z Nowej Soli w fazie zasadniczej, co dodatkowo podkreśla ich dominację.

MKST Astra Nowa Sól, mimo starań, nie zdołała przełamać defensywy gospodarzy. Mecz miał być dla nich okazją do rewanżu, jednak Sulęcinianie nie dali szans na skuteczną ripostę. Mimo tego drużyna z Nowej Soli walczyła zaciekle, zwłaszcza z myślą o zapewnieniu sobie miejsca w fazie play-off. Przed derbami w Sulęcinie, Astrze udało się odnieść cztery zwycięstwa z rzędu, co świadczy o ich determinacji i wysokim poziomie sportowym.

Po tym zwycięstwie Olimpia Sulęcin znajduje się aktualnie na 11. pozycji w tabeli z 26 punktami na koncie. Wybranym MVP czwartkowego starcia został Jakub Buczek, który swoją grą znacząco przyczynił się do sukcesu swojej drużyny.

To spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i wrażeń, a zwycięstwo Olimpii Sulęcin pozwoliło im umocnić swoją pozycję w lidze oraz dało kolejny impuls do dalszej walki o jak najwyższe cele w sezonie.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS