Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca Christianapol meble Sulęcin

Mecz 13. kolejki Tauron 1. ligi pomiędzy STS Olimpią Sulęcin, a Lechią Tomaszów Mazowiecki zakończył się zwycięstwem Olimpii 3:0 (25:22, 25:20, 25:21). Dzięki temu zwycięstwu siatkarze z Sulęcina awansowali o jedno oczko w tabeli i zajmują aktualnie 11. miejsce. MVP spotkania został wybrany Grzegorz Turek.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości, którzy zdobyli dwupunktową przewagę. Siatkarze Olimpii szybko doprowadzili do wyrównania, a w kluczowym momencie odskoczyli rywalom na pięć punktów. Tomaszowianie już tej straty nie odrobili i pierwszy set zakończył się zwycięstwem sulęcinian. Po dobrym pierwszym secie gospodarze jeszcze podkręcili tempo i doskonale weszli w drugą partię spotkania, zdobywając prowadzenie 7:2. Do końca seta utrzymywali przynajmniej trzypunktową przewagę. W trzecim secie zawodnicy Sulęcina również nie pozwolili zawodnikom Lechii rozwinąć skrzydeł i przypieczętowali swoje zwycięstwo, zdobywając bardzo ważne trzy punkty.

Kolejny mecz Olimpii odbędzie się 16 grudnia o 18:00. Sulęcinianie podejmą na własnej hali siatkarzy BAS Białystok w zaległym spotkaniu 5. kolejki. Białostoczanie zajmują czternaste miejsce w tabeli i wygrali w tym sezonie tylko jeden mecz (spotkanie BAS Białystok – LUK Politechnika Lublin zakończyło się przegraną BAS 0:3).

EW

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie