Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W najnowszym starciu ligowym Olimpia Sulęcin utrzymuje imponującą passę, zdobywając cenne zwycięstwo nad drużyną z Tomaszowa Mazowieckiego. Mecz 25. kolejki Tauron 1. Ligi siatkarzy był pełen emocji i zwrotów akcji, zakończony wynikiem 3:2 (19:25, 25:20, 17:25, 28:26, 15:13) na korzyść sulęcinian.

Początkowe sety były zróżnicowane, zespoły zdobywały punkty na przemian, jednak Olimpia Sulęcin zdołała utrzymać chłodną głowę i odwrócić losy spotkania. Siatkarze z Sulęcina znowu udowodnili, że potrafią radzić sobie z trudnościami i pokonać nawet silniejszych przeciwników.

Zdobycie punktów w tym pojedynku pozwoliło Olimpii utrzymać się na 11. pozycji w tabeli, posiadając obecnie 28 punktów. Drużyna prezentuje się coraz pewniej, a sukces w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki to kolejny krok w ich sportowej karierze.

Należy podkreślić, że KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, mimo porażki, utrzymuje się na 8. miejscu z 42 punktami, co świadczy o ich solidnej pozycji w lidze. MVP tego emocjonującego starcia został wybrany Tytus Nowik, który zasłużenie odebrał to wyróżnienie za swój wkład w zwycięstwo drużyny.

Następne wyzwanie czeka już 29 lutego, gdy Olimpia Sulęcin zmierzy się z drużyną SMS PZPS Spała, aktualnie zajmującą ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 5 punktami. To będzie kolejna szansa dla sulęcinian na potwierdzenie swojej dobrej formy i zdobycie kolejnych cennych punktów. Fanów można spodziewać się w dużym skupieniu, gotowych wspierać swoją drużynę w kolejnym emocjonującym starciu.

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS