Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca meble łóżka Sulęcin

Olimpia Sulęcin, po pięciu rozegranych spotkaniach przewodzi z kompletem punktów w tabeli I grupy II ligi, choć początek mógł wprowadzić lekką wątpliwość, czy tak na pewno będzie.

Żółto-niebiescy do meczu ze słupczanami przystępowali z chęcią rewanżu za mecz pucharowym, gdzie ulegli wielkopolskiej drużynie 3:2 tracąc szansę w tie-breaku rozegranym na przewagi. Słupczanie za to, mając w pamięci tamten mecz, już od pierwszych piłek grali bez respektu dla lidera tabeli II ligi. – praktycznie do stanu 17:19 słupczanie prowadzili dwoma, trzema punktami, a gdy tylko Olimpia doprowadzała do remisu zespół SPSu odzyskiwał dwupunktową przewagę. Przy stanie 20:20 trener sulęcinian zdecydował się na zmianę – za Maluchnika na podwyższenie bloku wszedł Turek, zaś do drugiej linii, za Kostrubskiego – Durbajłło. Poskutkowało to dwoma blokami punktowymi w wykonaniu duetu Łukasz Zimoń, Grzegorz Turek. Po ataku Patryka Zarębskiego kolejne dwa punkty zdobyli słupczanie, jednak po czasie wziętym przez trenera Łukasza Chajca autowa zagrywka zespołu gości kończy pierwszą partię.

W drugiej partii Olimpia bardzo szybko zdobywa kilkupunktową przewagę (9:3), którą systematycznie powiększa (17:7, 19:8) W tej odsłonie spotkania zawodnicy ze Słupcy jedynie połowę swoich punktów zdobywali skutecznymi atakami, resztę sprezentowali im zawodnicy Olimpii. Wysokie prowadzenie było dobrą okazją, aby na boisku pojawili się młodzi zawodnicy Olimpii i to właśnie oni – Jakub Pulkowski oraz Fabian Leitermeier zakończyli drugą partię 25:14.

W trzecim secie zawodnicy Olimpii nie zdołali utrzymać koncentracji z poprzedniej partii, za to zawodnicy ze Słupcy – nie mając już nic do stracenia zaczęli grać zdecydowanie skuteczniej, co spowodowało, że od stanu 12:12 doprowadzili do czteropunktowego prowadzenia 13:17. Utrzymało się ono do stanu 20:24. Sulęcinianie zdołali odrobić trzy punkty, jednak zagrywka w siatkę kapitana Macieja Kordysza spowodowała, ze gospodarze przegrali ostatecznie tego seta.

Porażka zadziałała na żółto-niebieskich drażniąco, która pokazała „diabelskie” zacięcie na początku czwartej partii gdy od staniu 1:1 zdobyła… 10 punktów z rzędu. Przy stanie 11:1 w polu zagrywki pomylił się dopiero Patryk Zarębski, co dało drugi punkt słupczanom. Od tego momentu trwało powolne odliczanie do końca spotkania, a Sulęcinianie jak wytrawny bokser punktowali słaniającego się na nogach przeciwnika. Wygrana do 13 doskonale podsumowuje przebieg ostatniej odsłony sobotniego meczu.

MVP meczu został Patryk Zarębski

OLIMPIA SULĘCIN – SPS KONSPOL SŁUPCA

3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:13)

BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin