Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca meble łóżka Sulęcin

Olimpia Sulęcin we własnej hali podejmie dziś beniaminka I ligi – Lechię Tomaszów Mazowiecki. W dotychczasowych starciach z tym rywalem Olimpia Sulęcin zbyt wiele nie ugrała. W majowym turnieju finałowym w Andrychowie oraz w pierwszym starciu w I lidze tomaszowianie nie pozwolili naszej drużynie na zdobycie nawet seta. Także dzisiejsze spotkanie zapowiada się na ciężką przeprawę.

Żółto-niebiescy w ostatniej kolejce zmierzyli się na wyjeździe z Norwidem Częstochowa, jednak nasza drużyna nie stawiła podopiecznym Radosława Panasa żadnego oporu. Przy mądrze i równo grającym Norwidzie Olimpia zaprezentowała się bardzo słabo. Praktycznie żaden z siatkarskich elementów nie zafunkcjonował w pełni, a dobre akcje były przeplatane prostymi błędami. W częstochowie przede wszystkim brakowało nam przyjęcia oraz dobrej zagrywki.

Olimpijczycy podczas dwóch ostatnich wyjazdów nie zaprezentowali poziomu pozwalającego na podjęcie walki z rywalami, inaczej ma się sprawa w meczach domowych. Zwycięstwo z Aqua Zdrój Wałbrzych, oraz solidna walka o każdą piłkę w spotkaniu z Krispolem pozwala sądzić, że mecz z liderem tabeli nie będzie jednostronnym widowiskiem.

Co prawda żaden z siatkarskich specjalistów nie stawia na przedostatnią drużynę ligi w starciu z drugim z beniaminków, ale trzeba też przyznać, iż obie drużyny w tym momencie mają odmienne cele. Lechia Tomaszów Mazowiecki w każdym meczu walczy o pełną pulę, aby przed rundą play-off zająć jak najlepsze miejsce w tabeli. Olimpia Sulęcin w trzech ostatnich spotkaniach rundy zasadniczej (Lechia, SMS Spała oraz wyjazdowy z AZS Częstochowa) tak naprawdę stara się szlifować formę przed decydującą batalią w fazie play-out. Każdy ugrany set z liderem będzie więc dobrym prognostykiem.

Jak Olimpia zaprezentuje się w meczu z liderem? O tym przekonamy się już w sobotnie popołudnie. Początek spotkania o godzinie 17.00

Zapowiedź meczu:

Transmisja On-line:
https://www.youtube.com/channel/UComEgXLtGWg0RoUKRUG21kA/live

Marek Dębowski

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin