Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

Po trzech tygodniach przygotowań nadszedł czas na pojedynki sparingowe. 22 sierpnia Olimpia Sulęcin rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne w ramach tegorocznych przygotowań – w Nowej Soli zremisowała w nim z Astrą 2:2 (27:29, 25:20, 25:18, 20:25). Warto wspomnieć, że na ten moment żółto-niebiescy mają do dyspozycji tylko jednego atakującego – Grzegorza Turka. Kacper Ratajewski, który dołączył do Olimpii przed tym sezonem doznał urazu kręgosłupa, który wyłącza go całkowicie z gry w sezonie 2023/2024.

Jest to trudny moment okres, zazwyczaj wszyscy zawodnicy godni uwagi mają w tym momencie podpisane kontrakty, lecz z tej perspektywy iskierkę nadziei dają chociażby problemy finansowe Gwardii Wrocław, gdzie zarówno trener jak i zawodnicy dostali zielone światło w poszukiwaniu nowych klubów.

Jak głosi oświadczenie Olimpii Sulęcin z 14. sierpnia: nazwisko zawodnika, który dołączy do Olimpii w miejsce Kacpra poznamy niebawem.

Natomiast dziś Olimpia rozegra kolejny sparing – tym razem ich przeciwnikiem będzie – występujący w nowym sezonie pod nową nazwą – KGHM Chrobry Głogów.

MD

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS