Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach drugiej ligi, którą Olimpia Sulęcin wykorzystała m.in na I Lubuski Bal Siatkarski, nadszedł czas na decydujące batalie w fazie grupowej.

Żółto-niebiescy w nadchodzący weekend będą gospodarzami dwóch pojedynków z SPS Konspol Słupca.
Czwarta drużyna fazy zasadniczej, dwukrotnie uległa Olimpii – najpierw w listopadzie w Sulęcinie 3:1, a następnie – u siebie – 18 stycznia 3:0.
Drużyna ze Słupcy jest jedną z dwóch, które w sezonie 2019/2020 znalazły patent Olimpię Sulęcin – o ile Wilki Wilczyn wygrały u siebie w rozgrywkach ligowych, o tyle słupecki SPS był sprawcą niespodzianki w rozgrywkach pucharowych, gdzie po tie-breaku pokonał osłabioną Olimpię.

Przed nadchodzącymi meczami dobrej myśli jest kapitan Olimpii Sulęcin – Maciej Kordysz, który przed decydującymi spotkaniami udzielił krótkiego wywiadu klubowej stronie www:

Jakie nastroje panują przed rundą finałową sezonu?

– Jak się kończy druga rundę na pierwszym miejscu z tylko jedną przegraną w sezonie to nastroje są i będą bardzo dobre. Wygrane mecze zawsze budują dużą pewność siebie i z takim nastawieniem przystępujemy do fazy play-off.

Jak oceniasz grę swoją i swoich kolegów z boiska po rundzie zasadniczej?

-Nigdy nie spoglądałem, ani nie starałem się oceniać swojej osoby w trakcie sezonu, bo na ocenę przychodzi czas na koniec.

Całościowo jako zespół po rundzie zasadniczej wystawiam 5 w skali do pięciu. Nie tylko mam na myśli wynik końcowy, ale też prace jaka zostaje wykonana na treningu.

Widać, że małymi kroczkami jako zespół idziemy w dobrym kierunku, który sobie obraliśmy.

Czujesz głód powrotu do 1 ligi?

-Gdyby jak to nazwałaś „głód”, tego nie miał w sobie od początku pracy w tym sezonie, to by mnie pewnie tutaj nie było. Zawsze uważam, że taki klub z takimi kibicami i ludźmi którzy pracują w tym klubie, to nie może być inaczej jak pierwsza liga. Od klubu po miasto i sponsorów to panuje tutaj rodzinna atmosfera i taki ośrodki muszą widnieć na mapie pierwszej ligi. Tego życzę sobie z całego serca.

Weekendowe mecze odbędą się w sobotę (29. lutego) oraz niedzielę (1. marca) odpowiednio o godz. 17.00 oraz 16.00

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie