Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Sport Olimpia Sulęcin

Tylko 4 zawodników zdecydowało się kontynuować przygodę z Olimpią Sulęcin. Teraz przed klubem stoi wyzwanie zebrania 10 nowych siatkarzy, którzy zbudują drużynę na nowy sezon 2022/2023. Znamy już pierwszy „nowy” nabytek sulęcińskiego klubu.

Kto odchodzi?
Na początek przypomnijmy z kim żegna się Olimpia. Znamy już decyzję wszystkich zawodników ze składu z sezonu 2021/2022. Na boisku nie zobaczymy już żadnego przyjmującego z dotychczasowych barw żółto-niebieskich. Z Olimpią pożegnali się: Maciej Krysiak, Arkadiusz Nawrot, Tomasz Polczyk i Michał Wójcik. W koszulkach sulęcińskich siatkarzy nie zobaczymy też rozgrywającego Artura Błażeja, atakującego Michała Godlewskiego, libero Jana Pogłodzińskiego oraz środkowych Patryka Cichosza, Dominika Kolińskiego i Patryka Szymańskiego.

Czterech wytrwałych
Tylko czterech siatkarzy z dotychczasowego składu zdecydowało się na kontynuację kariery w sulęcińskim klubie siatkarskim. Na statku STS Olimpia Sulęcin pozostaje kapitan, czyli rozgrywający Bartosz Zrajkowski. Oprócz niego w żółto-niebieskich barwach pozostają atakujący Grzegorz Turek, środkowy Seweryn Lipiński oraz libero Mateusz Sawerwain.

Nowi zawodnicy i powroty do Olimpii
Za pomocą swojego Facebooka Olimpia zaczęła już przedstawiać nowych siatkarzy na sezon 2022/2023. Jako pierwszego przedstawili przyjmującego, którego fani żółto-niebieskich znają z sezonu 2017/2018. W szeregi Olimpii wraca Filip Frankowski. Wieść o powrocie wprawiła kibiców w dobre nastroje i rozpaliła nadzieję, jak i oczekiwania wobec nowego składu. Czekamy jeszcze na ogłoszenie pozostałych 9 zawodników.

JP

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS