Home Fotogalerie

W minioną sobotę hala sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie gościła siatkarzy podczas drugiej kolejki TAURON 1. Ligi. STS Olimpia Sulęcin gościła KKS Mickiewicz Kluczbork. Podopieczni Konrada Copa musieli jednak uznać wyższość gości z Kluczborka, ponieważ mecz skończył się dla nich niekorzystnym wynikiem 1:3 (25:19, 17:25, 23:25, 22:25).

Pierwszy z czterech setów należał do żółto-niebieskich, którzy rozpoczęli spotkanie ambitnie i z energią. Nic dziwnego, bowiem kibice sulęcińskich siatkarzy jak zawsze dopisali, dzięki czemu hala pękała w szwach. Od drugiego seta zaczęło być jednak gorzej dla Olimpii, ponieważ pałeczkę przejęli goście z Mickiewicza Kluczbork. To do nich należały kolejne trzy sety. MVP spotkania został atakujący KKS Mickiewicza Kluczbork Mateusz Linda.