W weekend zawodnicy Olimpii na mecz do Sanoka i z powrotem pokonają 1500km, niestety wyprawa ta zakończyła się przegraną. Olimpia Sulęcin po godzinie i 20 minutach gry uległa TSV Sanok 0:3

Mimo stosunkowo szybkiej przegranej Olimpia w pierwszej i trzeciej partii pokazała się z dobrej strony często zaskakując rywali silną zagrywką i kombinacyjnym rozegraniem. Jedynie druga partia powinna być jak najszybciej wymazana z pamięci, gdyż gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia (7:1) i z czasem tylko powiększali przewagę, wygrywając tego seta pewnie do 13.

Z dobrej strony zaprezentowali się pozyskani w przerwie świątecznej – rozgrywający Marcin Karakuła oraz przyjmujący Mikołaj Szewczyk, choć widać iż obaj jeszcze potrzebują czasu aby zgrać się z drużyną. Czas ten będą mieli do końca sezonu zasadniczego, gdyż jak w relacji na kanale Polska Siatkówka przyznali zarówno kapitan, jak i trener naszego pierwszoligowca najważniejsze mecze przed nimi dopiero w fazie Play-out I ligi – gdy będą decydować się losy utrzymania na zapleczu Plusligi

Kapitan Olimpii Sulęcin po przegranym spotkaniu przyznał, że języczkiem u wagi było wiele piłek nieskończonych w pierwszej akcji oraz gra w obronie.

Skład Olimpii: Karakuła, Sławiak, Konieczny, Turek, Frankowski, Szewczyk, Dzierżyński (l), Sas (l) oraz Trojan, Zarębski, Romańczuk

MVP: Rusin (TSV Sanok)