Dariusz Ejchart kandydat na burmistrza Sulęcina
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Olimpia Sulęcin

W weekend zawodnicy Olimpii na mecz do Sanoka i z powrotem pokonają 1500km, niestety wyprawa ta zakończyła się przegraną. Olimpia Sulęcin po godzinie i 20 minutach gry uległa TSV Sanok 0:3

Mimo stosunkowo szybkiej przegranej Olimpia w pierwszej i trzeciej partii pokazała się z dobrej strony często zaskakując rywali silną zagrywką i kombinacyjnym rozegraniem. Jedynie druga partia powinna być jak najszybciej wymazana z pamięci, gdyż gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia (7:1) i z czasem tylko powiększali przewagę, wygrywając tego seta pewnie do 13.

Z dobrej strony zaprezentowali się pozyskani w przerwie świątecznej – rozgrywający Marcin Karakuła oraz przyjmujący Mikołaj Szewczyk, choć widać iż obaj jeszcze potrzebują czasu aby zgrać się z drużyną. Czas ten będą mieli do końca sezonu zasadniczego, gdyż jak w relacji na kanale Polska Siatkówka przyznali zarówno kapitan, jak i trener naszego pierwszoligowca najważniejsze mecze przed nimi dopiero w fazie Play-out I ligi – gdy będą decydować się losy utrzymania na zapleczu Plusligi

Kapitan Olimpii Sulęcin po przegranym spotkaniu przyznał, że języczkiem u wagi było wiele piłek nieskończonych w pierwszej akcji oraz gra w obronie.

Skład Olimpii: Karakuła, Sławiak, Konieczny, Turek, Frankowski, Szewczyk, Dzierżyński (l), Sas (l) oraz Trojan, Zarębski, Romańczuk

MVP: Rusin (TSV Sanok)