Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca Christianapol meble Sulęcin

W spotkaniu 15. kolejki Tauron 1. ligi STS Olimpia Sulęcin podejmie na własnej hali zespół Mickiewicz Kluczbork. To pierwszy mecz Olimpii po przerwie świątecznej. Podopieczni Tomasza Kowalskiego zaczęli niedawno odnajdować formę i z pewnością będą chcieli wywalczyć 3 punkty w meczu z Kluczborkiem.

Siatkarze z Kluczborka to mocna ekipa, zajmująca aktualnie 6. miejsce w tabeli i to oni uchodzą za faworytów w nadchodzącej batalii. Ostatni mecz co prawda przegrali, ale walczyli przeciwko wciąż niepokonanym w tym sezonie liderem z Bielsko-Białej. Cztery z pozostałych pięciu grudniowych meczów wygrali, co pokazuje, że są w dobrej dyspozycji i nie oddadzą Olimpii zwycięstwa bez walki. Jednak sulęcinianie także poprawili znacznie swoją grę i przerwali passę porażek, pewnie wygrywając 3:0 dwa z trzech ostatnich spotkań. Dzięki tym ważnym punktom wskoczyli na 10. pozycję w lidze. W świetnej formie są m.in. kapitan Olimpii Maciej Kordysz oraz atakujący Grzegorz Turek. W ostatnim przedświątecznym meczu przeciwko eWinner Gwardii Wrocław sulęcinianie ponieśli porażkę, tym bardziej będą więc chcieli pokazać się z dobrej strony przeciwko kluczborczanom. Zapowiada się pasjonujące widowisko.

O tym, który z zespołów lepiej wykorzystał świąteczną przerwę, przekonamy się już jutro. Mecz STS Olimpia Sulęcin – Mickiewicz Kluczbork rozpocznie się o 16:00. Z uwagi na obostrzenia związane z panującą pandemią, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Przebieg spotkania można śledzić na stronie www.tauron1liga.pl

EW

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie