Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Olimpia Sulęcin

W sobotę o godzinie 17.00 Olimpia Sulęcin podejmie tegorocznego spadkowicza z Plusligi – drużynę AZS Częstochowa. Spotkanie z utytułowanym rywalem zakończy pierwszą rundę spotkań.

Pierwsze starcia z ligowymi rywalami nie poszły po myśli naszej drużyny. W dotychczasowych 10 spotkaniach wygrała ona tylko raz – w Spale z tamtejszym SMSem. W meczu tym, mimo prowadzenia już 2:0 w setach musiała zadowolić się jedynie zwycięstwem w tie-breaku, które pozwoliło ponownie na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Przeprawa z AZSem zapowiada się znacznie ciężej. Akademicy spod Jasnej Góry z 19 punktami zajmują szóste miejsce w tabeli, choć do liderującego Krispolu tracą tylko 3.

O mecz z AZSem oraz pierwsze punkty w ligowej tabeli zapytaliśmy kapitana naszego zespołu Damiana Sławiaka:
– Spotkanie ze Spałą pokazało, że potrafimy wygrywać i to na wyjeździe, w dosyć specyficznej hali. Zwycięstwa potrzebowaliśmy jak tlenu i myślę że frycowe już mamy za sobą. Fakt, że przyjeżdża do nas tak utytułowany rywal nie zmienia w nas postawy zwycięzców. Uważam, że weszliśmy na odpowiednie tory, co pozwala myśleć o kolejnym dobrym meczu. Co z tego wyjdzie zobaczymy w sobotnie popołudnie. Zapraszam wszystkich kibiców dzięki którym nie składamy broni i dalej wierzymy na odbicie się od dna tabeli.

Marek Dębowski

1 odpowiedź na ten artykuł
  1. Doszło do tego, że Olimpia toczy zażartą walkę z młodzieżą z SMS u o ostatnie miejsce w tabeli.
    W meczu w Spale nasz zespół otarł się już o całkowitą kompromitację jaką mogła być przegrana w tamtym spotkaniu.Trzeci set wyglądał tak jakby do Spały przyjęchał amatorski zespół z rozgrywek ligi międzyzakładowej a nie zawodowa grupa sportowców.

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin