Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca meble łóżka Sulęcin

Do ligowego rywala z województwa wielkopolskiego Olimpijczycy jechali z nastawieniem na wygraną, jednak okazało się, że bez trenera (wyjątkowo tego dnia obowiązki te przejął Miłosz Gniot), gdy Olimpia trafi na dobrze dysponowanego rywala o zwycięstwo może być trudno.

Co prawda pierwszy i trzeci set przebiegał pod dyktando sulęcinian, którzy wygrali je odpowiednio do 18 i 19. Niestety wysoko wygrane partie tego dnia usypiały ewidentnie zawodników Olimpii, ponieważ za każdym razem w kolejnych setach przytrafiały im się banalne serie błędów. Sulęcinianie nie byli w stanie zatrzymać dobrze punktujących gospodarzy, którzy potrafili zbudować i utrzymać kilkupunktowe przewagi. Najdziwniejszy przebieg miała czwarta partia gdy od stanu 19:19 gospodarze zdobyli 6 punktów z rzędu bezapelacyjnie doprowadzając do tie-breaka.

Tie-breaka lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak Olimpia szybko doprowadziła do wyrównania 6:6, a dwa dobre serwisy pomogły naszej drużynie osiągnąć prowadzenie przy zmianie stron boiska 8:6. Przy stanie 9:6 niedokładne rozegranie nie pozwoliło na osiągnięcie trzy punktowej przewagi, a dodatkowo autowy atak ze środka zniwelował przewagę Olimpii do jednego punktu. Wtedy o czas poprosił zespół Olimpii. Po przerwie dwa punkty z rzędu zdobyli gospodarze, czym znacznie przybliżyli się do sprawienia sensacji. Po dobrym ataku Macieja Kordysza z prawej strony na tablicy wyników widniał remis 10:10 jednak nadal Olimpia nie była w stanie zatrzymać dobrze punktujących gospodarzy, którzy na domiar złego bardzo dobrze zagrywali, a słabe przyjęcie utrudniało rozegranie Rafałowi Maluchnikowi.

Przy stanie 11:11 okazję do kontry wykorzystał Kordysz, wyprowadzając Olimpię na jednopunktowe prowadzenie. W tym momencie o czas poprosił szkoleniowiec SPSu. Po przerwie gospodarze atakiem z prawego skrzydła doprowadzili do wyrównania, jednak błyskawicznie, atakiem również z prawego skrzydła skutecznie odpowiedział Kordysz, który niestety następnie zaserwował w siatkę. Gospodarze natomiast pokusili się o asa serwisowego i tuż przed piłką meczową dla zawodników ze Słupcy ponownie o czas poprosili sulęcinianie. W emocjonującej końcówce szczęście sprzyjało gospodarzom i to oni w kolejnej rundzie rozgrywek pucharowych zmierzą się z pierwszoligowcem z Bielska-Białej.

SPS Konspol Słupca – STS Olimpia Sulęcin 3:2

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin