Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Często w służbie policjantów zdarzają się sytuacje, kiedy po prostu brakuje słów na ludzką nieodpowiedzialność. Do jednej z nich doszło w czwartek (9 lipca) w Lubniewicach. 29-latek będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków spowodował kolizję drogową. Jednak najbardziej przerażający jest fakt, że zdecydował się wsiąść w takim stanie do samochodu, którym przewoził swoje dwie córki w wieku trzech lat i roku.

Pod koniec ubiegłego tygodnia w Lubniewicach doszło do kolizji drogowej. 29-latek stracił panowanie nad osobowym volkswagenem, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, uszkodził latarnię oraz zaparkowany pojazd. Na miejscu natychmiast pojawił patrol miejscowego posterunku Policji. Zachowanie kierowcy od razu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Przeprowadzili oni badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad pół promila. Podczas przeszukania samochodu, mundurowi ujawnili woreczki z marihuaną i amfetaminą. Uczestnikami zdarzenia były także córki 29-latka, które znajdowały się w pojeździe. Na szczęście dziewczynki w wieku trzech lat i roku nie odniosły żadnych obrażeń. Dzieci zostały przekazane pod opiekę mamy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków, do których się przyznał. Skrajnie nieodpowiedzialnemu rodzicowi grodzi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolność.

Źródło: Klaudia Richter
Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie