Praca steinpol
Home Waszym zdaniem

Praca Christianapol meble Sulęcin

W pracy, tak jak i w życiu codziennym zdarzają się chwile, podczas których ciężko nam zapanować nad emocjami, zwłaszcza tymi negatywnymi. Natłok obowiązków, krytyka ze strony szefa może spowodować w nas trudną do opanowania złość, jak sobie z nią poradzić?

Kiedy negatywne emocje dopadną nas w domu lub innym miejscu, gdzie możemy być sobą i zachowywać się swobodnie, problem jest mniejszy. Opanować złość w domu, jest łatwo, wystarczy, że pójdziemy pobiegać, lub wybierzemy inny sposób na rozładowanie stresu, ulubiony film, słuchanie muzyki, lampka wina. Co robić, gdy negatywne emocje dopadną nas w pracy?

Niezasłużona krytyka od szefa, zbyt dużo zadań, co robić?

Szef skrytykował twój projekt, który według ciebie jest bez zarzutu, a na twoim biurku piętrzy się sterta dokumentów do ogarnięcia, w takiej chwili nawet dźwięk telefonu może wywołać wybuch złości…stop! Jesteś w pracy i nie możesz dać się ponieść negatywnym emocjom. Jak dyskretnie rozładować złość i nie zwariować? W lepszej sytuacji są osoby, które pracują w swoim gabinecie. Mając nieco większą swobodę, możesz odejść od biurka i wykonać kilka przysiadów, by choć na chwilę oderwać myśli od nieprzyjemnej sytuacji. Rozruszanie się nie tylko pomoże zapanować nad stresem, ale też wzmocni koncentrację, oraz pobudzi ciało i mózg, motywując do jeszcze efektywniejszej pracy. Co z osobami, które dzielą gabinet ze współpracownikami? W takiej sytuacji dyskretne rozładowanie negatywnych emocji jest o wiele trudniejsze, co możemy zrobić?

• Wyjście na powietrze – jeśli wyjście na papierosa w twojej firmie jest dozwolone, możesz poudawać palacza. Wyjdź na zewnątrz i zaczerpnij świeżego powietrza, oddychaj głęboko, aż poczujesz, że stres opuścił twoje ciało i umysł
• Kubek ulubionej herbaty – masz możliwość odejścia od biurka? Skorzystaj z niej, idź zrobić sobie ulubiony napój. Kubek ciepłej herbaty pozwoli ci nabrać nowych sił do pracy.
• Piłeczka antystresowa – nie masz możliwości odejścia od biurka ani na chwilę? Dyskretne rozładowanie negatywnych emocji może być trudne, pomocnym rekwizytem okaże się z pewnością piłeczka antystresowa, której ściskanie pomoże się rozluźnić.

Rozładowywanie negatywnych emocji w pracy jest bardzo ważne, nie tylko dla naszego zdrowia. Stres może źle wpłynąć na jakość naszej pracy. Zbyt często odczuwasz złość w miejscu pracy? Być może warto ją zmienić, zatrudnienia możesz szukać na stronach, takich jak pracuj.pl

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa